Wifi Sinyal Güç Artış

Wifi Sinyal Güç Artış

Wifi Sinyal Güç Artış
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.4MB
ÜreticiDana APPS
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Android için indir

Wifi Sinyal Güç Artış indir, Android mobil cihazlarda internet bağlantıları zaman zaman yavaşlık sorunuyla kullanıcıyı zor durumda bırakabilmektedir. İnternet hızının artırılmasına katkı sağlayan internet hızlandırma programı, Wifi çekim kuvvetini artırmaktadır. Wifi Sinyal Güç Artış uygulaması ile internette daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. İnternet hızlandırma programı internette yaşanan birçok sorunu ortadan kaldırabilmektedir. Üstelik uygulama mobil veri hizmetinde de etkili olabilmektedir. Wifi Sinyal Güç Artış uygulaması Golden Eagle tarafından geliştirilmiştir.

Wifi Sinyal Güç Artış Özellikleri

Kullanıcılara ücretsiz olarak sunulan Wifi Sinyal Güç Artış uygulaması internet ortamındaki bağlantı potansiyelinizi maksimum seviyeye getirmek konusunda ideal bir seçimdir. İnternet çekim gücünüz Wifi Sinyal Güç Artış uygulaması sayesinde %25 ila %49 arasında artışa geçebilmektedir. Uygulama cihazınızda olduğu müddetçe ve kullanıma açık oldukça internete her zaman daha hızlı bağlanabileceksiniz. Wifi Sinyal Güç Artış uygulaması 1.4 MB boyutuyla oldukça minimal bir uygulamadır. Uygulamada Türkçe dil desteği bulunduğundan kullanması da son derece basittir. Uygulama şuan da 1.1’lik sürümüyle kullanılabilmektedir.

Wifi Sinyal Güç Artış Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Uygulama Android işletim sistemli cihazlarınız için herhangi bir Android mobil uygulama marketinden indirilebilmektedir. Çok minik dosya boyutuyla uygulamayı indir butonuna basmanızla cihazınıza inmiş olarak görebilirsiniz. Kurulum gerekmeden uygulamayı açarak, programı aktif etmeniz yeterli olacaktır. Uygulama aktifken internet bağlantınızın daha hızlı olması için arka planda çalışmaya devam edecektir.

583 kez indirildi
Wifi Sinyal Güç Artış Android indir - indirZip için YORUM YAZIN