WiFi Key Recovery Apk indir

WiFi Key Recovery Apk indir

WiFi Key Recovery Apk indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indirApk indir

WiFi Key Recovery Apk indir, internet bağlantısına en yakın olduğunuz ana gitmenizi, WiFi Key Recovery ile unuttuğunuz tüm şifreleri yeniden keşfetmenizi sağlamaktadır. Cep telefonunuzla herhangi bir yere gittiğinizde kablosuz internete bağlanabilirsiniz. Sonrasında işe yaramayacağını düşünerek unut der ve şifrenin cihazdan silinmesini sağlarsınız. Bir süre sonra yeniden internete bağlanmak için aynı yere geldiğinizde cihazınız şifreyi hatırlamaz. Bu duruma düşmemek için WiFi Key Recovery apk uygulamasını kullanmanız önerilmektedir.

WiFi Key Recovery tüm unutulmuş WİFİ şifrelerini hatırlamanıza yardımcı olacak profesyonel bir adrestir.

WiFi Key Recovery İndir

WiFi Key Recovery uygulamasını cep telefonunuzun mobil market bölümüne yazarak kolayca bulabilirsiniz. Bununla birlikte bulduktan hemen sonra indir kısmına tıklayarak indirebilir, uygulamayı aktif kılabilirsiniz. İnme işlemi en fazla 4 dakika sürecektir arkasından aç diyerek faaliyete geçirebilir, uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

WiFi Key Recovery, kablosuz ağ bulma aracı yalnızca cep telefonlarında değil tabletlerde de kolaylıkla çalışmaktadır. Bu bakımdan elinizde cep telefonu ya da tablet varken internete bağlanmak isterseniz kablosuz ağ bulma aracı yardımcınız olacaktır.

WiFi Key Recovery Özellikleri

WiFi Key Recovery, kablosuz ağ bulma aracı öncelikle sizin çevrenizde yer alan tüm WİFİ kaynaklarını taramanıza yardımcı olmaktadır. Bağlantı sağlanabilecek tüm internet ağlarını gözünüzün önüne listelemekte ve hangisine bağlanmak istediğinizi sormaktadır. Daha önce girilmiş ve şifre unutulmuşsa bu uygulama sayesinde şifreyi hatırlayabilmek mümkün olmaktadır.

WiFi Key Recovery uygulaması dünya genelinde oldukça yaygın şekilde kullanılmaktadır. İnternete bağlanan ancak şifre hatırlama konusunda kendine pek güvenmeyen herkes bu uygulama ile aradığını kolayca bulabilmektedir.

WiFi Key Recovery Kullan

WiFi Key Recovery uygulamasını kullanmadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli özellik cihazın rootlanmış olmasıdır. Rootlanmamış herhangi bir cihaza indirmeniz halinde cihaz, internet kaynağı bulamayacak, bağlantı sağlamayacaktır. Bu nedenle önce cihazı rootlamanız gerekmektedir. Sonrasında kaynakları bulmanız, arkasından da internet şifresini girmeniz mümkün olmaktadır.

WiFi Key Recovery uygulamasını cep telefonunuza indirdikten sonra oldukça az yer kapladığını görebilirsiniz. Bununla beraber çok fazla şarj kullanmadığı için uygulama çok da zarar verebilecek bir uygulama değildir.

666 kez indirildi
WiFi Key Recovery Android (Apk) indir için YORUM YAZIN