Who Sesli Sohbet indir

Who Sesli Sohbet indir

Who Sesli Sohbet indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.00 MB
ÜreticiScorp Inc.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (29.00 MB)Android için indir

Who Sesli Sohbet indir , Scorp geliştiricileri tarafından hazırlanmış olan android sohbet uygulamasıdır. Who Sesli Sohbet sevdiklerinizle, arkadaşlarınızla ya da tanışmak istediğiniz herhangi biriyle sohbet edebileceğiniz bir uygulama arayışındaysanız Who Sesli Sohbet uygulaması tam olarak size göre bir uygulamadır. Bu uygulamayı kullanan pek çok kişi gerek flört gerekse arkadaşça sohbet için en ideal uygulamalardan biri olduğunun altını çizmektedir. Kaliteli, profesyonel ve pek çok kişi tarafından tutulan özel bir uygulama olarak indirilmektedir.

Who Sesli Sohbet İndir

Who Sesli Sohbet android için en net tanım sohbet uygulaması olacaktır ancak bu uygulamayı muadillerinden ayıran bazı özellikler bulunmaktadır. Uygulamayı indirebilmek için yapmanız gereken tek şey mobil mağazanıza uğramaktır. Mağazada kaç kez indirildiğine ve yorumlarına bakarak uygulamayı indirip indirmeyeceğinize karar verebilirsiniz. Sonrasında indir diyerek inmesini beklemelisiniz.

İndirme süreci de açılma süreci de son derece kısa olan sohbet uygulaması sonrasında kayıt istemektedir. Bilgilerinizi verebileceğiniz, kendi profilinizi oluşturabileceğiniz bu uygulama sohbet için hazır olacaktır.

Who Sesli Sohbet Özellikler

Who Sesli Sohbet uygulaması, mesajlaşma ve görüntülü konuşma temeli üzerine kuruludur. Dünya genelinden kullanıcılara sahip olan uygulama sayesinde yalnızca kendi ülkenizden değil, dünyanın dört bir yanından arkadaşlık kurabileceğiniz insanları tanıyabilirsiniz.

Ortak ilgi alanlarını soran ve kişileri buna göre eşleştiren uygulama aynı zamanda farklı bir konsepte sahiptir. Başla butonuna bastığınız gibi 30 saniye konuşabileceğiniz hiç tanımadığınız biri çıkmaktadır. 30 saniye konuştuktan sonra kamera açılmakta ve konuşmanın devamının görüntülü şekilde olması sağlanmaktadır. Bu açıdan benzerlerinden farklı bir konsepte sahip olduğunu görmek mümkündür.

446 kez indirildi
Who Sesli Sohbet APK indir Android - indirZip için YORUM YAZIN