WhatsWeb For Whatscan

WhatsWeb For Whatscan

WhatsWeb For Whatscan
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu9.3 MB
ÜreticiKaroon
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (9.3 MB)Android için indir

WhatsWeb For Whatscan indir, kişisel bir amaçla kullanılabilecek en etkili uygulamalardan bir tanesidir. Başka birine ait olan WhatsApp uygulamasını ele geçirmek istediğinizde tercih edebileceğiniz uygulamalardan biri olarak bilinmektedir. Tamamıyla ücretsiz şekilde hizmet alabileceğiniz bu uygulamayı birkaç dakika içinde cep telefonlarınıza indirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip cep telefonları aracılığıyla kullanılabilen WhatsWeb For Whatscan birçok kişi tarafından indirilmektedir. Üstelik kolay ve anlaşılır bir kullanımı olduğu için kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmektedir. Yalnızca birkaç saniye içinde size ihtiyaç duyduğunuz verileri vermektedir.

WhatsWeb For Whatscan Özellikleri

WhatsWeb For Whatscan için WhatsApp çalma uygulaması tanımı yapılmaktadır. Uygulamayı indirdikten sonra diğer telefondan WhatsApp Web kısmına dokunmalısınız. Sonrasında çıkan kare kodu kendi cep telefonunuzla WhatsApp çalma uygulamasına okutmalısınız. Bu sayede uygulama aktif olacaktır.

Konuşmaları anında telefonunuza taşıyan uygulama aynı zamanda 2 WhatsApp’ı da telefonunuzda tutabilmenize olanak tanımaktadır. Bu bakımdan özellikle ikili ilişkilerde bu uygulamanın çok sık tercih edildiği dikkat çekmektedir.

Fotoğraflardan videolara, ses kayıtlarından arkadaş listesine kadar her detaya ulaşabilmek, uygulamayı faydalı kılmaktadır.

WhatsWeb For Whatscan
1011 kez indirildi
WhatsWeb For Whatscan indir - indirZip için YORUM YAZIN