WhatsDog Apk indir

WhatsDog Apk indir

WhatsDog Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu4.36 Mb
ÜreticiSecond Lemon
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (4.36 Mb)Android için indirApk indir

WhatsDog apk indir , WhatsApp kullanıcıları online olup olmadığı konusunda haberdar olmanızı sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. WhatsDog WhatsApp’ta olup bitenleri takip etmeyi seviyorsanız, kimin online kimin çevrim dışı olduğunu kontrol etmeyi istiyorsanız WhatsDog apk size yardımcı olacaktır. Bulunduğunuz an online olanları anında öğrenmenizi sağlamaktadır.

Bugün milyarlarca kişi tarafından kullanılan WhatsApp en popüler mesajlaşma uygulamalarından bir tanesidir. Bu uygulamayı indirip kolayca kullanabilmek mümkündür fakat ne var ki tüm listeden kimlerin online olduğunu toplu şekilde görmek mümkün değildir. Bu bakımdan WhatsDog sizlere yardımcı olabilecek bir uygulamadır.

WhatsDog Özellikleri

WhatsApp Online kullanıcı uygulaması olarak tanımlanan WhatsDog popüler bir uygulamadır. Binlerce kişi tarafından tercih edilmekte ve her geçen gün daha fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Uygulamanın bu kadar popüler olması özellikle cihazı çok yormaması çok fazla batarya tüketmemesine bağlıdır.

WhatsDog Apk ile birkaç dakika içinde indirebileceğiniz online kullanıcı uygulamasına cep telefonu numaranızı girmeniz yeterli olmaktadır. Sonrasında online olanları size bildirim olarak sunacak ve arkadaş listenizi yakından takip etmenizi mümkün kılacaktır.

 

Sade bir arayüze sahip olan uygulama, kullanıcıyı yormadan anlaşılabilmektedir.

1321 kez indirildi
WhatsDog Apk indir Android için - indirZip için YORUM YAZIN