WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger

WhatsApp Messenger
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu33.00 MB
ÜreticiWhatsApp
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (33.00 MB)Android için indirApk indir

WhatsApp Messenger android apk indir,  WhatsApp Messenger cep telefonlarından ya da tabletlerden kullanılabilen gelişmiş bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip bu cihazlarda kolayca kullanılan uygulama, son dönemlerin en popüler uygulaması olarak bilinmektedir. Milyarlarca kişi tarafından indirilen ve kullanılmaya devam edilen WhatsApp Messenger birçok kişinin işini kolaylaştırmaktadır.

Gelişmiş ve her geçen gün güncellenen android mesajlaşma uygulamasına ihtiyacınız olduğunda WhatsApp Messenger aklınıza gelmelidir. Nitelikleri oldukça zengin olduğu için uygulamayı kolayca tercih edebilirsiniz. Üstelik kullanımı da son derece basittir.

WhatsApp Messenger Özellikleri

WhatsApp Messenger apk, mesajlaşma uygulaması mesajlaşmak dışında dosya aktarımı için de kullanılmaktadır. Dosya göndermek oldukça kolay olduğu için fotoğraf, müzik, video göndermek için iyi bir seçenek olabilmektedir. Bununla beraber kamerayı aktif şekilde kullanabilen uygulama sayesinde anlık çekimler yapıp paylaşabilmeniz de mümkün olmaktadır.

Kendini yenileyen uygulama sayesinde fotoğraf paylaşımınızı tüm arkadaş listenizin görmesini sağlayabilirsiniz. Yalnızca durum kısmına tıklayıp o an çektiklerinizi sırayla paylaşabilmeniz mümkündür. Tüm bunların yanında ses kaydı için de WhatsApp Messenger kullanılabilmektedir. Mikrofon sembolüne basılı tuttuğunuzda kısa süre içerisinde söylemek istediklerinizi söyleyip karşınızdaki kişiye gönderebilirsiniz.

687 kez indirildi
WhatsApp Messenger Apk indir için YORUM YAZIN