Ücretsiz Çeviri indir

Ücretsiz Çeviri indir

Ücretsiz Çeviri indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Ücretsiz Çeviri uygulaması indir, Google çeviri mobil farklı dillerden çeviri yaparken geçmiş yıllardaki sözlük kullanan kişilerin sayısı oldukça azalmıştır. Dijitalleşen dünyada sözlük çevirileri için de artık online ya da çevrimdışı çeviri araçları kullanılmaktadır. Ücretsiz Çeviri uygulaması, birçok dilden Türkçeye ve Türkçeden birçok dile çeviri yapma imkânı vermektedir. Ücretsiz Çeviri uygulaması, Android cihazlarda kullanılacak şekilde geliştirilmiştir. 10 milyonun üzerinde indirilen popüler çeviri uygulaması, kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Ücretsiz Çeviri Google Çeviri Özellikleri Nelerdir?

Çeviri uygulaması ücretsiz olarak indirilse de uygulama içi satın almalar içermektedir. Uygulamanın kullanımı son derece basittir ve herkesin anlayabileceği kadar sade tasarlamıştır. Ücretsiz Çeviri içinde 100’den fazla dile çeviri yapmak mümkündür. Uygulamada çeviri işleminin yapılabilmesi için cihazda internet bağlantısının olması gerekmektedir. Wifi ya da mobil veri bağlantınızla uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulama içi satın alma zorunluluğunuz yoktur. Dolayısıyla tamamen ücretsiz olarak çeviri işlemlerinizi yapabilirsiniz. Uygulama 7,5 MB civarında bir boyuta sahiptir. Telefonunuzda, tabletinizde fazla yer kaplamaz ve hafıza sorununa neden olmaz. Uygulama, çeviri aşamasında yazmadan, sesli yazma şeklinde de arama yapma imkânı vermektedir.

Ücretsiz Çeviri Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz Google çeviri uygulamasını Play Store uygulamasını açarak indirebilirsiniz. Arama bölümüne uygulama ismini yazmanız yeterli olacaktır. Küçük boyutlu uygulama birkaç saniye içinde cihazınıza iner. Ardından kurulum, üyelik, kayıt gerekmeden doğrudan kullanabilirsiniz. Uygulamayı kullanmaya ihtiyacınız olmadığında indirdiğiniz gibi saniyeler içinde kaldırabilirsiniz. Ücretsiz Çeviri uygulamasını Android işletim sisteminin 4.0.3 sürümlerinden sonra kullanabilirsiniz.

849 kez indirildi
Ücretsiz Google Çeviri indir Android - indirZip için YORUM YAZIN