TV8 Yan Ekran indir

TV8 Yan Ekran indir

TV8 Yan Ekran indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiTV8
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

TV8 Yan Ekran indir, TV8 televizyon kanalının Android işletim sistemli mobil cihazlar için geliştirdiği TV8 Yan uygulaması bir tür eğlence uygulamasıdır. Mobil cihazlar sayesinde tüm dünyanın parmaklarınızın ucuna geldiği günümüz teknolojisinde TV8 ekranlarında yayınlanan programlarla etkileşim halinde olmak için bu eğlence uygulamasını indirebilirsiniz. İzleyicilerin yayınlara birebir katılmasını sağlayan TV8 Yan uygulaması ücretsiz olarak indirilebilmektedir. TV8 dünyasının parmaklarınızın ucunda olmasını, izlerken eğlenmeyi istiyorsanız; siz de TV8 Yan uygulamasını indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

TV8 Yan Özellikleri Nelerdir?

Uygulama içinde, TV’de yayınlanan yarışmalara jüri olarak katılıp oy verebilme şansına sahipsiniz. Yine uygulama içinden yorumlar yaparak programların gidişatını değiştirmeniz bile mümkündür. Merak ettiğiniz her şeyi uygulama içinde sorabilirsiniz. Program içindeki ya da TV ekranındaki anketlere TV8 Yan Ekran uygulaması içinden oy verebilirsiniz. Sadece bu programa özel kamera arkası görüntülerini de keyifle izleyebilirsiniz. Uygulamayı kullanan herkes, program çekimlerine ziyaretçi ya da konuk olarak katılma şansına sahip olacaktır. Sürpriz ödüller bile kazanabileceğiniz bu uygulama için ücret ödemenize gerek yoktur. Sadece uygulama içi satın almalar olduğunda dilerseniz ödeme yaparak satın alma işlemini yapabilirsiniz.

TV8 Yan Nasıl Kullanılır?

Android cihazınızda programı kullanabilmeniz için uygulamayı önce indirmeniz gerekmektedir. Bunun için ilk yapmanız gereken Play Store’ye giriş yaparak arama bölümüne TV8 Yan yazmak olmalıdır. Arama sonucunda program saniyeler içinde karşınızda olacaktır. İndir butonuna bastıktan birkaç saniye sonra indirme işlemi tamamlandığında uygulamayı kullanabilirsiniz.

689 kez indirildi
TV8 Yan Ekran indir Android TV8 Yan - indirZip için YORUM YAZIN