TV Uzaktan Kumanda indir

TV Uzaktan Kumanda indir

TV Uzaktan Kumanda indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiVsray Technology
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

TV Uzaktan Kumanda indir, cihazınızı uzaktan kontrol etme kolaylığını sağlayan uygulamalardan bir tanesidir. Android işletimli olan bir televizyona sahipseniz TV Uzaktan Kumanda uygulamasını indirerek cep telefonunuzdan televizyonunuzu kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Böylece kumanda taşıma zahmetinde bulunmadan zaten yanınızda olan cep telefonunuzla her türlü işleminizi yapabilirsiniz.

Hayatı kolaylaştırma adına çok büyük bir avantaj sağlayan kumanda uygulaması bugün android televizyon sahiplerinin hemen her biri tarafından tercih edilmektedir.

TV Uzaktan Kumanda İndir

TV Uzaktan Kumanda uygulamasını indirebilmek için cep telefonunuzun android olduğundan emin olmalısınız. Mobil markete girdiğinizde android işletim sistemli cep telefonunuz için bu uygulamayı bulup indir demeniz yeterlidir. Bunun arkasından aç diyerek uygulamanın içerisine de kolay şekilde girebilirsiniz. Bunu yaparken dikkat etmeniz gereken bir başka unsur televizyonun da android olmasıdır. Bu uyum sağlanmadığı sürece kumanda uygulamasından yararlanabilmek mümkün olmamaktadır.

TV Uzaktan Kumanda Özellikler

TV Uzaktan Kumanda uygulaması, Google tarafından geliştirilmiş uygulamalardandır. Kullanıcılara tamamıyla ücretsiz şekilde sunulan bu uygulama, televizyonunuzu kolay yönetmeniz adına yardımcı olmaktadır.

Kanal değiştirme, ses açma, internete bağlanma ve daha pek çok özelliğe sahip olan bu uygulama sayesinde kumandaya ihtiyacınız olmadan sorunsuz şekilde tüm işlemleri yapabilirsiniz. Bu konuda birçok kullanıcıdan olumlu dönüt alan uygulama sizin de memnun kalmanızı sağlayacak başarılı uygulamalardan bir tanesidir. Kullanmaya başladıktan sonra kumanda kullanımını dahi bırakabilirsiniz.

2728 kez indirildi

TV Uzaktan Kumanda indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. ahmet dedi ki:

    teşekkürler

  2. Seviyoruz dedi ki:

    Seviyoruz sizi

TV Uzaktan Kumanda indir Android - indirZip için YORUM YAZIN