TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar

TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar

TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiTrue Software Scandinavia AB
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()

TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar indir, Son yıllarda telefon sahibi pek çok kişinin yaşadığı en büyük sorunlardan birisi olan bilinmeyen numaralar üzerinden sürekli taciz edilmek TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar uygulaması ile artık tarih olmaktadır.

TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar

Son zamanlarda birçok Android işletim sistemli telefon kullanıcısının vazgeçilmez uygulamalarından birisi haline gelen TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar uygulaması ile uygulama sahibi kullanıcıları arayan bilinmeyen numaraların kimlere ait olduğu öğrenilebilmektedir. Bu özelliği ile TrueCaller uygulaması oldukça kullanışlı bir uygulama olarak gösterilebilmektedir.

TrueCaller Uygulaması Ücretsiz midir?

TrueCaller uygulaması ücretsizdir ve dileyen herkes Google Play üzerinden uygulamayı gönül rahatlığı ile indirebilmektedir.

TrueCaller Uygulamasının Önemli Özellikleri Nelerdir?

Rakibi olan ve aynı TrueCaller gibi bilinmeyen numaraların bulunmasına olanak sağlayan diğer uygulamaların aksine bu programda ekstra bazı özellikler de mevcuttur. Bu özelliklerden en önemlisi ise; çeşitli sosyal ağlara kolaylıkla entegre olabilen yapısıdır. Uygulamanın içerisinde 2 milyonun üzerinde telefon numarası bulunmaktadır ve TrueCaller’i kullanan kişiler bu numaralar içerisinden arama yapma şansına da sahiptir. TrueCaller’i kullanmak oldukça basittir ve Türkçe dil desteği sayesinde telefon konusunda acemi olan kişiler dahi bu uygulamayı kısa sürede kavrayabilmektedir. Hızlı bir şekilde kurulabilen uygulama bu yönü ile de rakiplerine göre çok avantajlıdır. TrueCaller ile istenmeyen numaraların yanı sıra istenmeyen kişilerden gelebilecek olan kısa mesajların da engellenmesi mümkün olmaktadır.

https://www.truecaller.com/tr/reverse-number-lookup

695 kez indirildi
Etiketler:
TrueCaller Android Bilinmeyen Numaralar indir - indirZip için YORUM YAZIN