Tivibu Go Cep indir

Tivibu Go Cep indir

Tivibu Go Cep indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.20 MB
ÜreticiTTNET A.S.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.20 MB)Android için indiriOS için indir

Tivibu Go Cep indir, Tivibu Go uygulaması televizyon dünyasını akıllı cihazlarınıza taşıyan bir TV uygulamasıdır. TTNET tarafından geliştirilen Tivibu Go Cep çok kısa sürede popüler bir TV uygulaması olmayı başarmıştır. Zengin içeriğiyle dikkat çeken program Android işletim sistemli cihazlarda kullanılabilmektedir. TV keyfini katlayan, teknolojik özellikleriyle keyfinizi en yüksek noktaya çıkaracak uygulamada farklı kategorilerde yüzlerce kanal bulunmaktadır. Uygulamayı indirmek için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez ama kullanmanız için Tivibu Go paketlerinden birini satın alabilirsiniz.

Tivibu Go Uygulaması Özellikleri

Tivibu Go uygulamasına üye olarak basketbol ligi, NBA, Premiere League, Formula 1 gibi spor müsabakalarını keyifle izleyebilirsiniz. Ödüllü, en iyi filmleri, çok sevilmiş popüler dizileri, ödüllü belgeselleri, çocuklar için hazırlanmış keyifli programları, yüzlerce müzik kliplerini ulaşılması kolay bir şekilde izleyebilirsiniz. Uygulamada keşfet özelliği sayesinde karşınıza çıkan içeriklerden birini tercih ederek izlemeye başlayabilirsiniz. 7 gün içinde geçmiş programların hepsinin tekrarını izleyebilirsiniz. Uygulamayı çocuklar için güvenli hale getirebilir ve alt profiller oluşturabilirsiniz. Dizilerinizi kaçırmamak için tüm bölümleri kaydedebilir ve sonra izleyebilirsiniz.

Tivibu Go Cep uygulamasında kullanıcıların zevkine göre farklı farklı hazırlanmış paketler vardır. Fiyatları da değişken olan bu paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Aile paketi, sinema paketi, süper paket kanal içerikleri yanında internet hediyeleriyle kullanıcılara sunulmaktadır.

Tivibu Go Cep Nasıl İndirilir?

Uygulamayı Play Store’den ya da Tivibu sayfasından cihazınıza saniyeler içinde indirebilir; üye olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırma şansına da sahipsiniz. Üstelik sunulan paketlerden alma zorunluluğunuz da yok.

801 kez indirildi
Tivibu Go Cep indir Android Tivibu Go - indirZip için YORUM YAZIN