Telegram Messenger indir

Telegram Messenger indir

Telegram Messenger indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu20.10 MB
ÜreticiTelegram FZ-LLC
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (20.10 MB)Android için indiriOS için indir

Telegram indir, mesajlaşma konusunda kendinize iyi bir android sohbet uygulama arıyorsanız, Telegram tercih edebileceğiniz seçeneklerdendir. Özellikle ücretsiz şekilde kullanım avantajı tanıması uygulamanın binlerce kişi tarafından tercih edilirliğini arttırmaktadır.

Mesajlaşma uygulaması yalnızca metin olarak değil aynı zamanda görüntülü konuşma, veri transfer etme amacıyla da kullanılmaktadır. Listenizde yer alan herhangi birine göndermek istediğiniz dosya, metin, fotoğraf, video ya da ses verilerini eksiksiz şekilde gönderebileceğinizden emin olabilirsiniz. Tüm bunları yaparken kesintisiz bağlantı ve sağlam alt yapısı ile Telegram indirmenin avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Telegram İndir

Telegram apk indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Android işletimli cep telefonları ve tabletlerde kusursuz şekilde çalışan uygulama cihazda yer kaplamadan oldukça sade ve kolay kullanım sunmaktadır. Mobil uygulama mağazanızda bulup indir dedikten hemen sonra uygulamayı indirebilir, aç dedikten sonra siz de aktif olarak Telegram kullanıcılarından biri olabilirsiniz.

Sohbetleri şifreleme, belirlenmiş olan mesajları otomatik olarak silme gibi farklı özellikler de taşıyan Telegram android sistem için en ideal mesajlaşma uygulamaları arasında yer almaktadır.

493 kez indirildi
Telegram Messenger indir Android - indirZip için YORUM YAZIN