Spotify Music Apk indir

Spotify Music Apk indir

Spotify Music Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu29.2 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Spotify Music apk indir, Spotify Music kullanıcılarının en memnun kaldığı mobil müzik dinleme android uygulamadır. Spotify Müzik cep telefonlarında ve tabletlerde yoğun şekilde kullanılan Spotify, son değişimle televizyon ekranlarına taşındı. Albümleri görsel olarak büyük ekranda izleyip mobil müzik dinlemek çok daha keyif verici bir hal aldı. Android uygulamalar arasında muadilleri bulunsa da bu uygulamanın daha çok sevildiğini söylemek doğrudur.

Android TV için Spotify Music Özellikleri

Bir çeşit müzik çalar uygulaması olan Spotify çevrimiçi, çevrimdışı hizmet verir. İnternete bağlı olduğunuz her an müzik dinleyebilmenizi sağlar. Televizyon üzerinden bağlanan Android TV için Spotify Music uygulamasıyla büyük ekranlarda daha yüksek sesle müzik dinleyebilirsiniz.

Uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilen müzik listesi, istenilen seviyede açılan müzik sesi keyifli bir gün geçirmenize yardım eder.

Spotify Premium versiyonunu indirmek için Spotify Premium konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Android TV için Spotify Music İndir

Spotify Music apk indirmek isterseniz internete bağlı olmanız yeterlidir. İnternete girip uygulama marketinden bu uygulamayı bulabilirsiniz. İndir dedikten hemen sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hem ücretli hem de ücretsiz hizmet veren uygulama, ücret ödemeniz halinde reklamsız müzik dinleme fırsatı tanır.

607 kez indirildi
Spotify Music Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN