Soccer Star 2020 Top Leagues indir

Soccer Star 2020 Top Leagues indir

Soccer Star 2020 Top Leagues indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu106.0
ÜreticiGenera Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Soccer Star 2020 Top Leagues apk indir : Soccer Star 2020 Türk Futbol Oyunu, 2020 yılının en iyi android futbol oyunları arasına girmeyi hedefleyen bir oyundur. Kendi takımınızı oluşturarak oynayabileceğiniz oyunda dünya kupasında Türkiye’yi temsil etme şansına sahip olacaksınız.

En iyi Türk futbolcuları takımlarını alarak şampiyonlar ligi için de yarışabileceğiniz oyunun en keyifli yanlarının başında hayran olduğunuz futbolcuları kendi takımınıza alma imkanınızın bulunması gelmektedir.

Binlerce futbol takımı ve futbolcu seçeneği bulunan oyunu farklı modlarda oynayabilirsiniz. Dilerseniz antrenman modunu seçebilir dilerseniz hızla ligde ilerlemek için çalışabilirsiniz. Soccer Star 2020 Top Leagues oyununda ancak unutmamalısınız ki takımınızı en iyi yapmak için antrenmanları kaçırmamanız ve futbolcularınızın gereksinimlerini karşılamanız şarttır.

<iframe width=”853″ height=”480″ src=”https://www.youtube.com/embed/f-DaOkRkOMI” title=”YouTube video player” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture” allowfullscreen></iframe>https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.konami.pesam

883 kez indirildi
Soccer Star 2020 Top Leagues Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN