Scope indir

Scope indir

Scope indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Android için indiriOS için indir

Scope (Periscope)android indir, cep telefonlarınız üzerinden canlı yayın yapabilmenizi mümkün kılan bir uygulamadır. Android işletim sistemine sahip cep telefonları bu uygulamayı çalıştırabilmek için oldukça uyumludur. Twitter tarafından resmi olarak hazırlanan ve piyasaya sunulan canlı yayın uygulaması, temelde her bireyin kendi başına canlı yayın açabilmesini sağlamaktadır.

Arkadaşlarınızla, dostlarınız ya da sizden uzakta olan ailenizle görüşebilmek için Scope canlı yayın uygulamasını tercih edebilirsiniz.  İnternetinizin güçlü olduğu her yerde herhangi bir sorun yaşamadan bu uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Scope (Periscope) Özellikleri

Scope (Periscope) uygulaması,  takipçileriniz tarafından takip edilen canlı yayınlar yapmanızı sağlamaktadır. Canlı yayınlarınızı pek çok kişi görebilir, yayın esnasında sorularla size eşlik edebilirler.

Periscope indir son derece kapsamlı ve nitelikli bir uygulama olan Scope, dünya genelinde binlerce kişi tarafından kullanılmaktadır. Hem kesintisiz hem de hızlı şekilde canlı yayın sağladığı için kullanıcıların pek çoğunun memnun kaldığı göze çarpmaktadır.

Twitter üzerinden paylaşılabilen canlı yayınlar, scope izlemek isteyenler tarafından tıklanmaktadır. Tıklama sonrası izleyiciyi tarayıcıya yönlendiren uygulama anında açılmakta, oynamaya başlamaktadır.

1327 kez indirildi
Scope (Periscope) Android Scope indir için YORUM YAZIN