Sahibinden.com indir

Sahibinden.com indir

Sahibinden.com indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.40 MB
ÜreticiSahibinden
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.40 MB)Android için indir

Sahibinden.com, Türkiye’de en çok kullanılan android uygulamalardan biri olarak bilinmektedir. Sahibinden özellikle tek taraflı olmaması, uygulamanın çok yönlü hizmet sunması birçok kişinin takdirini kazanmaktadır. Hem alış hem de satış yapabildiğiniz bu uygulamada aklınıza gelebilecek her türlü ürünü bulabilmeniz mümkündür. Araç, ev, mobilya, teknolojik alet, kıyafet ve çok daha fazlasını bulabildiğiniz Sahibinden.com uygulaması her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir uygulamadır.

Bir çeşit alışveriş uygulaması olarak da değerlendirilebilen Sahibinden.com bugün yalnızca bilgisayardan değil aynı zamanda cep telefonları ve tabletlerden de kullanılabilmektedir.

Sahibinden.com İndir

Sahibinden.com indirmek için cep telefonunuzun ya da tabletinizin mobil mağaza bölümünü ziyaret edebilirsiniz. Yalnızca birkaç dakika içerisinde inecek olan uygulama size ait bir profil oluşturmanızı istemektedir. Kendi profilinizi oluşturduktan sonra aradığınız herhangi bir şey olursa kategori bölümünden bulabilir ya da satmak istediğiniz bir şey olursa satış yapabilirsiniz.

Kullanımı da son derece kolay olan uygulamanın pratik şekilde kullanım avantajı sunduğu dikkat çekmektedir. Her yaştan kullanıcı basit arayüzü anlayabilmekte, Sahibinden.com’a üyelik elde edebilmektedir. Sahibinden.com giriş sonrasında oldukça basit bir sisteme sahiptir. 

7409 kez indirildi

Sahibinden.com indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. mustafa yekta duran dedi ki:

    sahibinden yüklesenmi

  2. Anonim dedi ki:

    teşekkürler

  3. hüseyin edip bilici dedi ki:

    sahibinden .çom sayfama gelen mesajlara ulaşamıyorum. İlanlarıma yapılan yorumları göremiyorum.

Sahibinden.com indir Android - indirZip için YORUM YAZIN