Sahadan Canlı indir

Sahadan Canlı indir

Sahadan Canlı indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiKokteyl
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Sahadan Canlı sonuçlar indir, spor takibini ciddi şekilde yapan binlerce kişi tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Android Sahadan Canlı özellikle futbol başta olmak üzere tüm dünya liglerini yakından takip etmek, sonuçlarını hemen öğrenmek isteyenlere bu uygulama hitap etmektedir. Uygulamayı doğru şekilde kullanabilmek için basitçe indirmeli ve özelliklerine göz gezdirmelisiniz. Yalnızca futbol değil aynı zamanda basketbol severler için de bu Sahadan Canlı uygulamasının tercih edildiği dikkat çekmektedir.

Sahadan Canlı İndir

Sahadan Canlı uygulamasını indirebilmek için yapmanız gereken mobil marketinize göz atmaktır. Birçok mobil mağazada bulunan bu uygulamayı aratarak birkaç saniye içinde bulabilirsiniz. Sonrasında onay vererek kolayca indirmeyi sağlayabilirsiniz. İndirdikten hemen sonra aç diyerek uygulamanın içerisine girebilirsiniz.

Kısaca menüsüne göz gezdirdiğinizde basit bir ara yüzünün olduğunu hemen her yaştan kullanıcının sorunsuz şekilde öğrenebileceğini görebilirsiniz. Bu sade menüde istediğiniz bildirimleri alabilir, filtreleme yaparak kendi ilginizi çeken ligleri yakından takip edebilirsiniz.

Sahadan Canlı Özellikler

Sahadan Canlı spor uygulamasını indirmek için cihazınızın android olmasına dikkat etmelisiniz. Andorid cep telefonları için de tabletler için de bu uygulama son derece ideal bir uygulamadır.

Canlı maç sonuçlarını öğrenmenizi sağlayan uygulama bunun dışında puan tablolarına da kolayca ulaşmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında takımlarla ilgili detaylar, oyuncuların son durumları ve spor dünyasına dair tüm yeni gelişmeleri bu uygulama ile kolayca öğrenebileceğinizden emin olabilirsiniz. Sahadan canlı sonuçları İddia oranları, anketler ve TV rehberi de uygulamada sizleri bekleyen diğer özelliklerdir.

652 kez indirildi
Sahadan Canlı Android indir Sahadan - indirZip için YORUM YAZIN