Plants vs. Zombies FREE apk indir

Plants vs. Zombies FREE apk indir

Plants vs. Zombies FREE apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu65.00 MB
ÜreticiElectronic Arts
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (65.00 MB)Android için indirApk indir

Plants vs. Zombies FREE apk indir, sıkıcı zombi oyunlarından sıkılanlar için son derece keyif veren bir oyundur. Dünyayı istila etmeye başlayan zombiler kapınıza kadar dayanmakta ancak yetiştirdiğiniz bitkilerle savaş açabilmeniz mümkün olmaktadır. Zombileri yenmek ve bu süreçten sağ salim kurtulabilmek için bahçenizde daha çok bitki yetiştirmeli onları savaşa hazırlamalısınız.

Eğlenceli temasının yanında güzel grafikleri ve donanımlı içeriği ile Plants vs. Zombies FREE apk indirip oynamak son derece keyif vericidir. Zaman geçirmek için kaliteli ve farklı bir oyun uygulamasına ihtiyacınız olduğunda Plants vs. Zombies FREE indirebilirsiniz.

Plants vs. Zombies FREE Apk İndir

Plants vs. Zombies FREE indirmek için uygulama marketine uygulamanın adını girmeniz yeterlidir. Girdikten sonra aç diyerek anında indirebilir, uygulamaya giriş yapabilirsiniz. Girdikten sonra hemen oynayabileceğiniz bu eğlenceli oyunda ilerledikçe biraz daha zorlandığınızı oyundan daha da keyif aldığınızı görebilirsiniz.

Birbirinden farkı onlarca bölüme sahip olan oyunda kendi zombilerinizi yaratabilme, yeni özellikleri sonuna kadar değerlendirebilme şansınız da bulunmaktadır.

602 kez indirildi
Plants vs. Zombies FREE apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN