Peggo Mp3 indir

Peggo Mp3 indir

Peggo Mp3 indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu5.44 MB
ÜreticiPeggo
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (5.44 MB)Apk indir

Peggo Mp3 Apk indir, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş ücretsiz uygulamadır. Mp3 dönüştürücü olarak kullanıcılara hizmet veren uygulama, Youtube videolarını Mp3 olarak indirme imkanı sağlamaktadır. İnternet gerekmeden indirdiğiniz müzikleri dinleyebileceğiniz Mp3 dönüştürücü uygulaması oldukça basit ve pratiktir. İnternet, telefon kullanmak konusunda biraz bilgisi olan herkes uygulamayı rahatlıkla kullanabilir.

Normal şartlarda Youtube’dan video izlerken videoyu arka planda çaldırmanız mümkün değildir. Ancak Peggo Mp3 ile arka planda müzik çalma devam ederken siz telefonunuzda diğer işlerinizi halledebilirsiniz. Uygulama ücretsiz olarak indirilmekle birlikte, Mp3 dönüştürücü tamamen ücretsiz ve sınırsız olarak kullanılabilmektedir.

Peggo Mp3 Özellikleri Nelerdir?

Youtube videolarını internete bağlanarak indirebilir ve indirdiğiniz videoları internet bağlantınızı kapatarak kesintisiz dinleyebilirsiniz. Uygulamanın tek olumsuz tarafı reklam içeriyor olması ve bazı bölümlere geçişi sınırlandırmış olmasıdır. Bu sınırlandırmalar için ücret ödeyerek giderme şansına sahipsiniz. Peggo Mp3 şarkının beğendiğiniz bir bölümünü indirmek isterseniz; istediğiniz noktadan kaydetmeye başlayabilirsiniz. İndirdiğiniz ses dosyalarının isimlerini değiştirebilir; sanatçı ya da şarkı ismi ekleyebilirsiniz. Uygulamanın arama teknolojisi oldukça güçlüdür ve aradığınız şarkıyı kolayca keşfetmenizi sağlar.

Peggo Mp3 Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

Peggo Mp3 Apk ücretsiz olarak indirilebilir olan uygulamayı Android uygulama marketlerinden bularak indirebilirsiniz. Dosya boyutu çok büyük olmayan uygulama cihazınızda hafıza sorununa neden olmaz. İndirme işlemi birkaç saniyede tamamlanır ve kurulum, üyelik gerekmeden kullanılabilir. Basit bir uygulama olduğundan indiren herkes rahatlıkla kullanabilir.

tarkan mp3 indirmirkelam mp3 indirserdar ortaç mp3 indirajda pekkan mp3 indiryaşar mp3 indir

562 kez indirildi
Peggo Mp3 APK indir Android Peggo Mp3 - indirZip için YORUM YAZIN