Opera Mini Apk indir

Opera Mini Apk indir

Opera Mini Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu10.65
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (10.65)Android için indirApk indir

Opera Mini Apk indir, Opera Mini android mobil cihazlarda tam performanslı şekilde çalışan hızlı mobil internet tarayıcısıdır. Opera Mini sayesinde internet deneyimlerinizin çok daha hızlı olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle yavaş dolaşmak, internette takılma sorunu yaşamak istemediğiniz zaman Opera Mini apk indirebilir, istediğiniz şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Opera Mini uygulaması, internet bağlantılarını hızlı şekilde gerçekleştiren son derece profesyonel olan tarayıcı uygulamasıdır. Tarayıcınızdan memnun olmamanız halinde bu yeni versiyonu deneyerek istediğiniz şekilde hızlandırılmasını mümkün kılabilirsiniz.

Opera Mini android indirip kullandığınızda sekme açma, navigasyon kullanma, haritadan hızlı şekilde yer bulma konularında memnun kalırsınız.

Opera Mini İndir

Opera Mini android işletimli cep telefonları ve tabletlere indirilmektedir. Android işletimli cihazlarınızda kaliteli ve güvenilir tarayıcılara ihtiyacınız olduğu zaman hızlıca bu uygulamayı değerlendirebilirsiniz.

İnternette gezinirken güvenlik önlemlerini oldukça yüksek tutan uygulama aynı zamanda kaydetme, yakınlaştırma ve daha parlak şekilde ekrana verme özellikleri de taşımaktadır. İndirme yöneticisi ve yer imleri konusunda da son derece kaliteli olan uygulama mobil cihazların bilgisayarlardan hiçbir farkı kalmadığını aksine çok daha kullanışlı ve konforlu olduğunu ortaya koymaktadır.

Opera Mini kullananlar android işletimli cihazlarda hızlıca çalıştığını çok başarılı olduğunu dile getirmektedir.

4136 kez indirildi
Opera Mini Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN