n11.com Android indir

n11.com Android indir

n11.com Android indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indir

n11.com indir, n11.com mobil android alışveriş uygulamasını indirerek binlerce ürünü en ucuz fiyata almak için yakın takip yapabileceğiniz bir uygulamadır. Alışveriş konusunda seçici olanların tercih ettiği uygulamalardandır. Tek bir markanın sitesinde gezinmek yerine birçok markaya ev sahipliği yapan n11 çok daha mantıklı bir tercih olmaktadır. Binlerce markanın binlerce ürününe ev sahipliği yapan n11 indirimli fiyatlar üzerinden alışveriş yapmaya yardımcı olmaktadır. N11 mobil Alışveriş uygulaması piyasanın çok daha altında olan indirimler sayesinde istediğiniz zaman daha uygun alışveriş yapmanız mümkündür.

Kendine özgü kampanyaları ve özel indirim günleri olan alışveriş uygulamasının binlerce kişi tarafından tercih edildiği görülmektedir. Üstelik bugün artık site üzerinden değil uygulama üzerinden tercih eden kişi sayısı da bir hayli fazladır.

N11.com İndir

n11.com indirmek için android işletimli cihaza sahip olmanız yeterlidir. Cep telefonunuza ya da tercih ederseniz tabletinize indirebileceğiniz uygulama birkaç dakika içerisinde inecektir. İndirme işlemi son bulduğunda aç diyerek giriş yapabilmek mümkündür. N11 Alışveriş girişi için kullanıcı adı ve şifrenizin olması gerekmektedir. Kendi profilinizi düzenledikten sonra dilediğiniz zaman indirimlerden yararlanabilmeniz, alışverişi istediğiniz an yapabilmeniz mümkündür.

Uygulama, kullanıcılara her türlü kampanyayı haber vermekte ve çok daha eğlenceli alışveriş imkânı tanımaktadır.

632 kez indirildi
n11.com Android indir Android - indirZip için YORUM YAZIN