Moon Reader Android Kitap Çizgi roman Okuma Uygulaması

Moon Reader Android Kitap Çizgi roman Okuma Uygulaması

Moon Reader Android Kitap Çizgi roman Okuma Uygulaması
LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya BoyutuCihazlara Göre Değişiyor
ÜreticiMoon+
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (Cihazlara Göre Değişiyor)

Yeni neslin teknolojiyle hızlı ve çarpıcı bir şekilde küçük yaşlarda yüzleşiyor oluşu ne yazık ki bazı temel eğitimlerinde aksaklıklara neden olabiliyor. Bunlardan ilki de şüphesiz teknoloji çağına gözlerini açan çocukların, oyunlardan ve eğlenceli sosyal medya uygulamalarından kafalarını kaldırarak, bir kitap okuyacak zaman bulamamaları. Ancak teknolojinin oluşturduğu bu sorun yine teknoloji kaynaklı çözümler arayışına girilerek durumun kısmen de olsa iyileştirilmesi bekleniyor. Bu noktada ortaya çıkan uygulamalardan biri moon reader kitap okuma uygulaması, e-kitapları en rahat şekilde okuyabilmeniz adına tasarlanmıştır.

Moon Reader Android Kitap Çizgiroman Okuma Uygulaması Nasıl Yüklenir?

Android kullanıcıları google play store üzerinden moon reader Android kitap çizgi roman okuma uygulamasına kolaylıkla erişebilir ve sahip olabilirler. Kullanıcıya oldukça eğitim alanında büyük kolaylıklar sağlayan bu uygulama aynı zamanda, okuma esnasında göz sağlığınızın korunması içinde parlaklık ayarından tutun punto ayarına veya satır aralığı ayarına kadar aklınıza gelebilecek her seçeneği yönetmenize imkân sağlamaktadır.

Moon Reader Android Kitap Çizgi roman Okuma Uygulaması Ne İşe Yarar?

moon reader Android kitap çizgi roman okuma uygulaması ile kalın kitapları alıp gözleriniz ağrıyana kadar okumaya çalışma dönemi sona eriyor. Kendiniz için en iyi şekilde özelleştirebileceğiniz bu uyulama ile e-kitap formatındaki çizgi romanları okumak da oldukça kolay ve eğlenceli olacaktır. Capcanlı renkler ve kaliteli görseller ile çizgi roman keyfiniz ikiye katlanacak.

693 kez indirildi
Etiketler:
Moon Reader Kitap Çizgi roman indir - indirZip için YORUM YAZIN