Mobil Tv indir

Mobil Tv indir

Mobil Tv indir
Lisans
Dil
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi8 sene önce
Yorum Yaz Android için indiriOS için indir

Tüm telefonlarda, tabletlerde ve hatta bilgisayar başında televizyona gerek olmadan kaçırmak istemediğiniz tüm yayınları canlı ve ücretsiz olarak izlemenizi sağlayan Mobil Tv bir canlı televizyon izleme uygulamasıdır. Metroda, iş yerlerinizde, kafelerde ve hatta televizyonun olmadığı odalarınızda bile rahatlıkla televizyon izleme olanağı sunmaktadır.

Mobil Tv Uygulaması’nı Diğer Uygulamalardan Ayıran Özellikler Nelerdir?

Mobil Tv diğer tüm canlı yayın uygulamalarından çok daha sorunsuz çalışır, kasılma ya da kapanma yapmaz. İstenilen zamanda açılıp kesintisiz şekilde izlenme olanağı sunar. İzleyici uygulama içinde, kendi favori kanallarını istediği şekilde sıralayabilir. Böylelikle dilediği zaman dilediği kanala yalnızca minik bir dokunuşla ulaşabilir. Ayrıca Mobil Tv’nin uygulama içinde sahip olduğu bir özellikte favoriler listesi oluşturma özelliğidir. Bu liste ile sadece belirli kanallara erişim sağlanır ve en beğenilen programlar rahatlıkla izlenebilir.

Canlı TV İzleme Uygulaması Mobil Tv

Televizyon izlemek Mobil Tv’nin sunduğu tek hizmet değildir. İçinde sahip olduğu radyo kanalları sayesinde, ekrana bakılmayan anlarda yaptığınız işi zevkli hale getirecek hoş müzikler dinleyenlere eşlik etmektedir. 7/24 istenilen kanala rahatlıkla ulaşma imkânı sunmaktadır, bu rahatlığı sağlayan en büyük etkenlerden biri diğer canlı yayın uygulamalarında çıkan gereksiz ve rahatsız edici reklamların Mobil Tv’de çıkmamasıdır. Gereksiz reklamlar ile izleyicinin seyir zevkini kaçırmaz ve uzun süreli bir seyir sunar. Ayrıca programın ücretsiz olarak indirilmesi ve uygulama içi hiçbir ücret talep etmemesi en büyük artıları arasındadır.

Sizlerin mobil harici radyo dinlemek isteyenler için radyodinletv.com adresini ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. İster deskop ister mobil cihazlarınız ile istediğiniz radyoyu seçerek kesintisiz yükse kalite de istediğiniz radyoyu dinleyeceksiniz. www.radyodinletv.com adresinden hiç bir indirme işlemi yapmadan sanki uygulamaymış gibi kullanabilirsiniz.

iphone Mobil tv : https://apps.apple.com/tr/app/mobil-canli-tv/id1458734021

8495 kez indirildi

Mobil Tv indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    Mobil tv kanalları indir

Mobil Tv indir için YORUM YAZIN