MHRS Mobil indir

MHRS Mobil indir

MHRS Mobil indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu25.00
ÜreticiT.C. Sağlık Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (25.00)Android için indir

MHRS Mobil indir, Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı’na ait olan MHRS android uygulamayı herkes indirip hastane randevularını daha kolay ve sistemli hale getirebilir. Merkezi Hekim Randevu Sistemi olarak isimlendirilen uygulama en popüler sağlık uygulaması olarak kabul edilebilir. MHRS Mobil Türk vatandaşlarının ihtiyaç dahilinde kullandığı sağlık uygulamasını kullanabilmek için TC kimlik numarası ve şifre gerekmektedir.

MHRS Mobil Android Özellikleri

Uygulama dili Türkçedir ve rahatlıkla kullanılabilir şekilde tasarlanmıştır. Uygulama kapsamında devlet hastanelerinden, ağız ve diş sağlığı merkezlerinden randevu alma şansınız vardır. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra hastane, bölüm, hekim tercihlerinizi yapabilir; tarih ve saati belirleyerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Uygulamanın en büyük avantajı hastaneye gittiğinizde sıra beklemenize gerek kalmamasıdır. Randevu saatinizden biraz önce hastaneye ulaşsanız bile sağlık hizmeti alabilirsiniz. Uygulama içinden aldığınız randevuları iptal etme şansına da sahiptir.

Uygulamada istediğiniz hastaneden ve doktordan tamamen sizin istediğiniz tarih ve saatte randevu alma şansınız vardır. Aradığınız tarihlerde istediğiniz doktorun randevusu açık değilse; doktor o günlerde çalışmıyor demektir. Saatlerde doluluk görünüyorsa da randevu oluşturamazsınız.

MHRS Nasıl İndirilir?

MHRS uygulamasını, Play Store üzerinden Android işletim sisteminin 4.1 ve üzeri sürümlerinde olduğu cihazlarınıza indirebilirsiniz. Ücret ödemeden indirebileceğiniz 8.1 MB boyutuyla saniyeler içinde cihazınıza inecektir. Uygulamanın, indirme sonrasında da ücret gerektiren bir öğesi bulunmamaktadır. Yüklenme sonrasında kayıt olarak şifrenizi oluşturabilir ve randevu almaya başlayabilirsiniz.

1246 kez indirildi
MHRS Mobil indir Android - indirZip için YORUM YAZIN