Messenger Kids Apk indir

Messenger Kids Apk indir

Messenger Kids Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37.6 MB
ÜreticiFacebook
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (37.6 MB)Android için indirApk indir

Messenger Kids apk indir, Facebook tarafından geliştirilen ve son derce yararlı kabul edilen uygulamalardan bir tanesidir. Bugün en az yetişkinler kadar internet kullanan çocuklar ne yazık ki internetin olumsuz yönlerinden korunmakta zorlanıyorlar. Bilhassa sosyal medya uygulaması konusunda temkinsiz olunması çocukların geleceği açısından da bir hayli sorun yaratabiliyor. Messenger Kids apk tam olarak bu amaçla üretilmiş olan uygulamalardandır. Çocuğunuzun güvenli bir internet bağlantısı ile arkadaşlarıyla görüşmesi, istediği şekilde sohbet edip eğlenerek vakit geçirmesi amacıyla üretilmiştir.

Messenger Kids apk indirmek istediğiniz zaman içiniz rahat şekilde indirebilirsiniz. Hem keyifli zaman geçirmek hem de herhangi bir sorun yaratmadan kullanabilmek açısından oldukça yararlı bir uygulamadır.

Messenger Kids Apk İndir

Messenger Kids apk android işletim sistemine sahip cihazlara indirilebilmektedir. Android cep telefonu ya da tablete indirdikten sonra bu uygulamayı kullanan diğer çocuklarla istenildiği gibi iletişim kurulabilmesi mümkün olmaktadır.

Tamamıyla ücretsiz olan uygulamanın bilhassa 13 yaş altı çocuklar için üretildiği, masrafsız ve zahmetsiz şekilde kullanım fırsatı tanındığı dikkat çekmektedir.

502 kez indirildi
Messenger Kids Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN