Mehter Marşı indir

Mehter Marşı indir

Mehter Marşı indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu17.00 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (17.00 MB)Android için indir

Mehter Marşı İndir, Türk kültüründe önemli bir yere sahip olan mehter müziklerini dinlemeyi sevenler için Mehter Marşı Android uygulaması, mehteran ekibinin çalmış olduğu tüm müzikleri bünyesinde barındıran özel bir uygulamadır. Bu tarz bir uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra istediğiniz zaman çalabilir, müzikleri dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Tarayıcılardan tek tek mobil mehter müziği aramak ya da cep telefonuna ayrı ayrı indirip karışık şekilde bulunmasını sağlamak çoğu zaman kullanışsız olmaktadır. Bunun yerine derli toplu hizmet veren müzik uygulamasını indirmek çok daha sağlıklıdır.

Mehter Marşı İndir

Müzik uygulaması olarak mehter marşını indirmek isterseniz yapmanız gereken ilk şey mobil marketinizde bu uygulamayı bulmaktır. Mobil marketinizde olan bir uygulama değilse alternatif mobil mağazası indirip onda aratmanız önerilmektedir. Bulduktan sonra indir demeniz yeterlidir. Arkasından aç diyerek uygulamanın içerisine girebilir, uygulamayı çok daha yakından tanıyabilirsiniz.

Mehter Marşı İndir Özellikler

Mehter Marşı mobil uygulamasını cep telefonunuza indirdiğiniz zaman mehter takımı tarafından çalınan tüm müzikleri aynı anda bulabilirsiniz. Tüm müzikleri dilediğiniz gibi bulup dinleme şansının yanında tercih ederseniz telefon zil sesi olarak ayarlayabilir veyahut dinlemesini istediğiniz herhangi bir arkadaşınıza da gönderebilirsiniz. Bununla beraber uygulamanın oldukça basit bir mantığının olduğunu söylemek de mümkündür. Mehter marşı kullanımı basit olduğu için sade ara yüzüyle her yaştan kullanıcıya hitap eden uygulama sıkça indirilmektedir.
https://play.google.com/store/apps/details?id=avm.androiddukkan.mhm&hl=tr&gl=US

1200 kez indirildi
Mehter Marşı Android indir için YORUM YAZIN