Meet Hangouts Apk indir

Meet Hangouts Apk indir

Meet Hangouts Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu28.5 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Meet Hangouts apk indir, Google tarafından şirket toplantılarını kolaylaştırmak için üretilen görüntülü sohbet toplantı çalışma uygulamasıdır. Hangouts apk şirket sahiplerine ve çalışanlara özel üretilen çoklu grup sohbet uygulama sayesinde herkesin iletişim kurması mümkün. İster görüntülü konuşma ister mesajlaşma olsun fark etmez. Şirketin diğer çalışanlarıyla dilediğiniz gibi iletişim kurabilir, konferans görüşmelerde bulunabilirsiniz. Android uygulamalar arasında birçok alternatif bulunsa da Meet Hangouts en ideal seçeneklerden biridir.

Meet Hangouts Özellikler

Meet Hangouts iletişim uygulaması, çalışanların mesajlaşma ihtiyacını karşılamaya yöneliktir. 2’li konuşmaların yanı sıra 30 kişiye kadar sohbet genişletebilen uygulama son derece pratiktir. Aynı şirkette çalışan birden fazla kişi bu uygulamayı indirip iş ile ilgili konuşmalarını yapabilirler. İş dışında herhangi bir özel konuşma söz konusu değildir. Bir çeşit kurumsallık taşıyan uygulama sayesinde uzaktan toplantılar, işle ilgili danışmalar daha rahat yapılabilir.

Meet Hangouts İndir

Meet Hangouts apk, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için ideal bir uygulamadır. Android cihazların uygulama marketlerinde kolayca bulabileceğiniz Meet Hangouts tek bir tıkla iner. Arkasından aç diyerek uygulamaya giriş yapılır. Sonrasında konuşmaya başlamak 2 dakikanızı alır.

821 kez indirildi
Meet Hangouts Apk Android indir - indirZip için YORUM YAZIN