MEB E-OKUL VBS indir

MEB E-OKUL VBS indir

MEB E-OKUL VBS indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu3.60 MB
ÜreticiMilli Eğitim Bakanlığı
İşletim SistemiAndroid /iphone
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (3.60 MB)Android için indiriOS için indir

Mobil öğrenci giriş sistemi Android uygulaması

MEB E-OKUL VBS indir, veli bilgilendirme sistemi olarak açılmaktadır. Bir veli olarak öğrencinizin ne durumda olduğunu öğrenmek isterseniz bu sistem üzerinden neredeyse tüm detayları elde edebilirsiniz. Milli Eğitim Bakanlığı’nın resmi uygulaması olan MEB E-OKUL VBS en popüler uygulamalar arasında yer almaktadır. Birçok velinin uygulama sayesinde çocuğunun durumunu gördüğü bilinmektedir.

Kapsamlı bir içeriğe sahip olan eğitim uygulamaları içerisinde e-okul uygulaması, öğrencilerin ders notlarını görmeyi sağlamaktadır. 1, 2, 3 numaralı sınavları, öğrencinin performans ödevlerinden aldıkları puanları, proje ödevleri konuları ve notları sistemde kolaylıkla takip edilebilmektedir.

MEB E-OKUL VBS Özellikleri

Eğitim uygulamaları arasında başı çeken MEB E-OKUL VBS mobil öğrenci velilerine okula gitmeden bilgi sunmayı amaç edinmektedir. Oturduğunuz yerden cep telefonunuz aracılığıyla öğrencinizin durumunu net şekilde görebilirsiniz. Android E-okul uygulaması android işletim sistemine sahip cep telefonlarında kolaylıkla çalışmaktadır. Aynı şekilde ios işletimli cihazlarda kullanılması da mümkündür.

Yalnızca cep telefonlarında değil tabletlerde de bu uygulamayı kullanabilmek kolaydır. Oldukça basit olan sisteme giriş okul numarası ve kimlik bilgileri ile olmaktadır. Sonrasında öğrencinin resmini tanıyıp tıklamak yeterli kabul edilmektedir.

Masaüstünde meb uygulamasına girmek için https://e-okul.meb.gov.tr/logineokul.aspx

10117 kez indirildi

MEB E-OKUL VBS indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. Anonim dedi ki:

    iyi taktir almısım

  2. ırmak aksu dedi ki:

    hiç işime yaramadı

  3. mert dedi ki:

    e okul iyidir e okul VBS indir

MEB E-OKUL VBS indir için YORUM YAZIN