MAPS.ME Apk indir

MAPS.ME Apk indir

MAPS.ME Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu102. 0 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (102. 0 MB)Android için indirApk indir

MAPS.ME Apk indir, MAPS.ME Türkiye’nin de içinde bulunduğu başarılı bir android mobil harita ve Navigasyon uygulamasıdır. MAPS.ME Dünya haritası elinin altında olsun isteyenler için uygulama son derece pratik ve bir o kadar da kullanışlıdır. Öğrenmek istediğiniz tüm bilgileri birkaç dakika içerisinde öğrenebileceğiniz, kolayca yorumlayabileceğiniz bir sisteme sahiptir.

MAPS.ME apk özellikle ilk kez gittiğiniz ülke ya da şehirleri doğrudan öğrenebilmek adına harita uygulaması kullanmak yararlı olmaktadır. Gitmek istediğiniz ülkenin ya da şehri belirttikten sonra size özel indiren uygulama detaylı bilgi edinmenize yardımcı olmaktadır.

MAPS.ME Apk Navigasyon İndir

MAPS.ME apk indirmek istediğiniz zaman mobil uygulama marketinizi ziyaret edebilirsiniz. Birkaç dakikanızı ayırdığınız takdirde kolaylıkla inecek ve sonrasında kolayca açılacaktır. 3G ya da WIFI bağlantısına ihtiyacınız olmadan kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun harita yardımı alabilmeniz mümkündür. Kısa süre içerisinde öğrenebileceğiniz kolaylığa sahip olan MAPS.ME indirdikten sonra alışkanlık edinebileceğiniz, kapsamlı ve oldukça donanımlı uygulamalardandır.

Hayatınızı kolaylaştırmak adına yararlı bir harita uygulamasına ihtiyaç duyduğunuzda MAPS.ME apk indirip ne kadar yararlı olduğunu görebilirsiniz.

439 kez indirildi
MAPS.ME Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN