Magic Tiles 3 Apk indir

Magic Tiles 3 Apk indir

Magic Tiles 3 Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu45.8 MB
ÜreticiAMANOTES
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (45.8 MB)Android için indirApk indir

Magic Tiles 3 apk indir, piyano sesinden hoşnut olanlar için hazırlanmış keyifli bir android müzik piyano uygulamadır. Magic Tiles 3 müzik oyunlarını seviyorsanız Magic Tiles 3 oynayabilir, piyanonun eşsiz müziğinin tadını çıkarabilirsiniz. Yalnızca piyano değil gitar, keman gibi birçok enstrümanın yer aldığı uygulamada esas olan sizin müzik kulağınızı geliştirmenizdir. Bir çeşit oyun uygulaması olsa da oyun üzerinden müziğe dair ciddi ilerlemeler kaydedilebilmektedir. Özellikle müzik yatkınlığı olan çocuklar için çok faydalı bir uygulama olduğunu söylemek doğrudur.

Müzik dinlemek kadar çalmaktan da keyif alanlardansanız Magic Tiles 3 apk indirip dilediğiniz müziği çalabilirsiniz.

Magic Tiles 3 Apk İndir

Magic Tiles 3 apk oynamak için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri tercih edebilirsiniz. Cep telefonunuzla keyifli vakit geçirmenize yardımcı olan uygulama birkaç dakikada inecek ve kolaylıkla açılacaktır. Arkasından istediğiniz müzik aletini çalabilir, müziğin her türlüsünü deneyebilirsiniz.

Büyük küçük herkesin ilgisini çeken oyun oldukça basit bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla her yaştan kullanıcının zorlanmadan kontrol edebileceği bir içeriğe sahip olduğu bilinmektedir.

628 kez indirildi
Magic Tiles 3 Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN