Line Mobil indir

Line Mobil indir

Line Mobil indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.00 MB
ÜreticiLINE Corporation
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (19.00 MB)Android için indir

Line Mobil Sohbet indir, android cep telefonlarında her geçen gün daha yaygın hale gelen, arama ve görüntülü konuşmayı sağlayan uygulamalardan biridir. Karşınızdaki kişi ile görüntülü ve sesli konuşmak isterseniz bu uygulamayı android cihazınıza indirmeniz yeterli olmaktadır. İndirdikten hemen sonra cep telefonu numaranızla girişinizi yapıp daha sonra rehberinizdeki kişileri karşınızda görebilirsiniz. Listenizde ekli olan herkesle sohbet uygulaması sayesinde iletişim kurabilmeniz mümkündür.

Android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için özel olarak hazırlanan bu uygulama, kullanıcıların yazılı olarak sohbet etmesine de fırsat vermektedir.

Line Nedir?

Line dünya genelinde binlerce kişi tarafından kullanılan konuşma uygulamasıdır. Ücretsiz şekilde mesajlaşabilmek, görüntülü konuşmak bu mobil sohbet uygulaması ile oldukça basittir. Sade ve anlaşılır bir arayüzü olduğu için kullanıcıların anlamaması, zorlanması mümkün değildir. Bu açıdan herkese hitap ettiğini söylemek pek de yanlış değildir. Hemen herkes birkaç dakika içinde indirip kurulumunu sağlayabilmektedir.

Line mobil arama ve sohbet uygulamasında konum gönderme ve dosya aktarma hizmeti de sunan uygulamayla dilediğiniz zaman fotoğraf, video ya da müzik dosyası aktarabilirsiniz. Profilinizi düzenleyip resminizle Line profilinizi oluşturabilirsiniz.

390 kez indirildi
Line Mobil indir Android - indirZip için YORUM YAZIN