Line Apk indir

Line Apk indir

Line Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu92.6 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (92.6 MB)Android için indirApk indir

Line apk indir, Sevdiklerinizle mesajlaşmayı seviyorsanız tercih edebileceğiniz en ideal Android uygulamasıdır. Line sohbet bir çeşit mesajlaşma uygulaması olan Line yalnızca mesajlaşmakla sınırlı kalmaz. İçeriğinde birçok özeliği bulundurduğu için hemen herkesin tercihleri arasında yer almaktadır.  Line sayesinde istediğiniz kişiyle mesajlaşabilir aynı zamanda görüntülü şekilde de konuşabilirsiniz.

Android Mesajlaşma uygulaması olarak muadillerinden farklı özelliklere sahip olan Line, kullanıcıların memnun kaldığı uygulamalardandır. Sesli mesaj göndermeden görüntülü şekilde konuşmaya kadar her türlü avantajı bulundurmaktadır.

Line İndir

Line Android tamamıyla ücretsiz şekilde indirilip kullanılabilen bir uygulamadır. Bu nedenle android işletim sistemine sahip cihazlarınızda sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmek için yapmanız gereken ilk iş mobil marketten bulduktan sonra indir demektir. İndikten hemen sonra aç dediğinizde otomatik olarak açılacak ve giriş yapmanızı isteyecektir.

Telefon numaranızı girmeniz giriş yapmanız için yeterlidir. Arkasından onay verip rehberinizde Line kullanıcılarını görmeniz sağlanmaktadır. Bulunan hemen herkesle konuşabileceğiniz bu uygulama diğer özellikleriyle kullanıma hazırdır.

Line Özellikler

Line apk uygulamasını cep telefonunuza indirdikten hemen sonra görüntülü arama yapabilirsiniz. Üstelik bu aramaları 200 kişilik gruplar için dahi ayarlayabilme şansınız bulunmaktadır. Bunun dışında çapraz platform özelliği ile tüm platformlarda rahatlıkla kullanılabilen uygulama size kolay gelecektir.

Line uygulamada dosya aktarma, sesli şekilde mesaj gönderme, fotoğraf paylaşma, diğer platformlar üzerinden dosya transferi yapma gibi özellikler de bulunmaktadır. Bu açıdan çok kullanışlı olduğunu söylemek doğru olacaktır.


https://play.google.com/store/apps/details?id=jp.naver.line.android&hl=tr&gl=US

Line Sohbet
425 kez indirildi
Line Sohbet Android Apk indir için YORUM YAZIN