İstanBus (IBB) indir

İstanBus (IBB) indir

İstanBus (IBB) indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu84.1 MB
Üreticiİstanbul Büyükşehir Belediyesi
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

İstanBus (IBB) indir, İstanbul’daki (ibb) otobüs saatlerini tam olarak takip etmek için İstanbul ibb android uygulaması ile artık çok kolay olacaktır.Geçmişte otobüs beklerken otobüsün ne zaman geleceğini tahmin etmek, otobüslerin güzergâhlarının nasıl olduğunu görmek olanaksızdır. Gelişen teknoloji ve internet dünyası sayesinde otobüs durağında saatlerce bekleme, yanlış otobüse binme gibi sorunlarla karşılaşma olasılığınız oldukça düşük. İstanBus, İstanbul’daki otobüs güzergâhı için geliştirilmiştir. İstanbul trafiğinde otobüs beklemek, otobüs kaçırmak ya da yanlış otobüse binmek büyük zaman kaybıdır. Dolayısıyla otobüs takibi yapabilmek bir nevi ihtiyaç haline gelmiştir.

İstanBus Özellikleri

İstanBus, bir çeşit otobüs takip uygulamasıdır. Uygulama otobüslerin bilgisini güncel olarak aldığından kullanım için internet gerekmektedir. Uygulamanın ara yüzü ilk etapta karmaşık gelebilir. Türkçe kullanım mümkündür ama dilerseniz uygulamayı İngilizce olarak da kullanabilirsiniz. İnternet, telefon kullanan herkes, İstanBus ibb uygulamasını kullanabilir. Uygulama içinde otobüslerin hareket saatleri detaylı olarak yer almaktadır. Ayrıca otobüslerin güzergâhları harita üzerinde de görüntülenebilir. Belli bir konumdan başka bir konuma nasıl gideceğinizi, konumları seçtikten sonra verilen öneriler sayesinde daha kolay bulabilirsiniz.

İstanBus Nasıl İndirilir? Nasıl Kullanılır?

İstanBus uygulaması, Android işletim sistemli cihazlarda da kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Mobil uygulama, Play Store ya da çeşitli Android uygulama mağazalarından temin edilebilir. Otobüs takip uygulamasını, uygulama marketinde arama bölümüne İstanBus yazarak bulabilirsiniz. Dosya boyutu küçük olan İstanBus’u saniyeler için mobil cihazınıza indirerek; üyelik, kayıt gerektirmeden kullanabilirsiniz. İbb uygulama internet bağlantısı olmadan çalışmayacağından Wifi ya da mobil veri bağlantınızı aktif etmeyi unutmamalısınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.ibb.istanbul&hl=tr&gl=US

1497 kez indirildi
İstanBus (IBB) Otobüs Takip Android Apk indir için YORUM YAZIN