İşCep indir Android

İşCep indir Android

İşCep indir Android
Lisans1.0
DilTürkçe
Dosya Boyutu24.00 MB
ÜreticiTürkiye İş Bankası A.Ş.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (24.00 MB)Android için indir

İşCep indir, İş Bankası kullanıcılarının günlük hayatını kolaylaştırmak adına tercih edebilecekleri en ideal uygulama İşCep’tir. İşCep indirdikten sonra bankacılık işlemlerini yalnızca birkaç dakika içinde yapabilmeniz mümkündür. Üstelik sizden banka uygulaması için herhangi bir ücret de talep edilmemektedir. Tamamıyla ücretsiz şekilde indirip bankacılıkla ilgili neredeyse tüm işlemleri yapabilmeniz sağlanmaktadır.

İşCep oldukça basit bir arayüze sahiptir. Bankamatik, banka şubesi gerekmeden aklınıza gelebilecek her türlü işlemi yapabilmenizi sağlamaktadır. Para yatırma, kredi kartını kontrol etme, nakit avans talep etme, taksit ödeme, kredi talebi oluşturma, fatura ödeme gibi birçok işlemi kolayca yapmanız mümkündür.

İşCep İndir

İşCep apk indirmek için cihazınızın mobil uygulama mağazasına girip uygulamayı aratmalısınız. Bulduktan sonra aç diyerek hemen açabilirsiniz. İşCep giriş için önce müşteri numaranızı daha sonra şifrenizi oluşturmanız istenmektedir. Arkasından sisteme giriş yaptığınızda sahip olduğunuz hesaplar ve kredi kartı detayları sistemde görünmektedir. Bir hesap kontrol edebileceğiniz gibi uygulama üzerinden birkaç hesap da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca sahip olduğunuz tüm kredi kartlarını ayrı ayrı düzenli şekilde görmeniz mümkündür.

639 kez indirildi
İşCep Mobil indir Android - indirZip için YORUM YAZIN