İngilizce Türkçe Sözlük indir

İngilizce Türkçe Sözlük indir

İngilizce Türkçe Sözlük indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiZenSoft
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

İngilizce Türkçe Sözlük, yabancı dil öğrenmeyi isteyen hemen herkesin tercih ettiği alternatiflerdendir. İngilizce Türkçe Sözlük birçok kişi için ideal ve yeterli olan bu uygulama sayesinde istediğiniz zaman yabancı dil konusunda kendinizi geliştirebilirsiniz. Birkaç dakikada pek çok şey öğrenebileceğiniz uygulama; İngilizce- Türkçe kelime karşılıklarını, kelimelerin türevlerini, teknik, bilimsel ve teknolojik terimleri öğrenmenizi sağlamaktadır.

Kısayol alternatifi de bulunan bu yabancı dil uygulaması ile kullanım kolaylığını tadabilirsiniz. Birkaç dakika içerisinde metin çevirisini gerçekleştirebilen, aradığınız kelimeyi pek çok anlama gelecek şekilde size bildiren başarılı bir tercihte bulunabilirsiniz.

İngilizce Türkçe Sözlük İndir

İngilizce Türkçe Sözlük indirmek için uygulama marketinizi ziyaret etmeli arkasından android işletimli cep telefonunuzda açmalısınız. Aç dedikten kısa süre sonra devreye girecek olan uygulama işaretlediğiniz metinleri, çevirmek istediğiniz cümleleri kolayca çevirebilmektedir. İngilizce Türkçe Sözlük özellikle kapsamlı bir sözlük uygulaması istediğinizde bu uygulamayı tercih etmenin size birçok yararı olacaktır.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan uygulama her yaştan kullanıcıya hitap etmektedir. Genç yaşlı herkes dilediği zaman uygulamayı indirip kullanmaya başlayabilmektedir.

722 kez indirildi
İngilizce Türkçe Sözlük indir Android - indirZip için YORUM YAZIN