İmo Görüntülü Apk indir

İmo Görüntülü Apk indir

İmo Görüntülü Apk indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu7.32 MB
Üretici
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (7.32 MB)Android için indirApk indir

İmo Görüntülü apk indir, Görüntülü konuşma, mesajlaşma için kaliteli ve iyi çalışan android uygulama arayanlara İmo hitap etmektedir. Son derece akıllı bir sisteme dayalı olan İmo Görüntülü yalnızca mesajlaşmaktan değil aynı zamanda görüntülü konuşmaktan da yola çıkarak hazırlanmıştır. Görüntülü konulurken sorun yaşamayacağınız, donma, takılma gibi sorunlar yaşatmayacak bir uygulama olduğundan emin olabilirsiniz.

Her geçen gün kullanıcı sayısını da arttıran İmo Görüntülü apk, indirme sıklığı konusunda ciddi anlamda yol kat etmiştir. Bu bakımdan bilmeyen kişiler de zaman içerisinde uygulamayı tanıyıp kullanmaya başlayacaktır.

İmo Görüntülü Konuşma İndir

İmo Görüntülü için mesajlaşma uygulama demek doğru olacaktır. Cep telefonu kullanıcıları diledikleri gibi uygulamayı bulup indirebilmektedir. Bunu yapabilmek için mobil marketi ziyaret etmek yeterlidir. Mobil market ziyaret edildiğinde doğrudan arama bölümüne uygulamayı yazıp indir demeniz gerekmektedir. İndir dedikten hemen sonra onay vermeli ve arkasından aç diyerek uygulamanın içerisine girilmektedir. Böylece telefon numarası verip rehberdeki hemen herkesle görüntülü şekilde konuşabilmek de mümkün olmaktadır.

İmo Görüntülü Özellikler

İmo görüntülü konuşma mesajlaşma uygulaması yalnızca mesaj yazma değil aynı zamanda dosya paylaşma konusunda da yardımcı olmaktadır. Dosya paylaşmak isterseniz bunun için galerinizdeki herhangi bir fotoğrafı da videoyu da dosya ekini de aktarabilirsiniz. Bununla beraber sesli mesaj gönderebilme özelliğinin de olduğunu bilmelisiniz. Ayrıca rehberinizdeki herkesle toplu grup konuşması yapabilmenize de olanak sağlayan kapsamlı bir uygulama olduğundan emin olmalısınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.imo.android.imoim&hl=tr&gl=US

794 kez indirildi
İmo Görüntülü Android Apk indir için YORUM YAZIN