HGS Apk indir

HGS Apk indir

HGS Apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu21.00 MB
ÜreticiKapak resmi HGS - Online Bakiye Yükle Ptt A.Ş.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (21.00 MB)Android için indirApk indir

HGS apk indir, dolum yapabilmek için özel bir çaba sarf etmeden kolayca işlem yapmayı sağlayacak HGS android uygulamadır. Dolum işlemlerini elinizin altındaki pratik cihazlar üzerinden yapmak istediğinizde yalnızca birkaç dakikanızı ayırmanız yeterli olmaktadır.

Ülkem A.Ş tarafından geliştirilmiş olan kart dolum uygulaması, hızlı geçiş sistemi işlemlerini daha kolay gerçekleştirmenize yardımcı olmaktadır. Her kullanıcının basit şekilde kullanabileceği bu uygulamayı birkaç dakika içerisinde öğrenip çözmek mümkündür. Hgs kısa süre içerisinde dolumu gerçekleştirmek ve bunu tamamıyla güvenli şekilde yapmak oldukça kolaydır.

HGS Apk İndir

HGS apk indirmek istediğiniz zaman öncelikle android işletim sistemine sahip cep telefonlarınızı ve tabletlerinizi kullanmalısınız. Mobil uygulama marketinize gidip uygulamayı bulmalı ve arkasından indir demelisiniz. İndir dedikten hemen sonra aç diyerek uygulamanın içerisine girebilirsiniz. Girdikten sonra kredi kartınızı kullanıp dolum işlemini gerçekleştirebilirsiniz. HGS etiketiniz için 10, 25, 50 ve 100 TL gibi bir miktarla dolum yapabilmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca uygulama üzerinden sahip olduğunuz bakiyeyi de öğrenebilirsiniz. Bunun için TC kimlik numaranız, vergi numaranız ya da plakanız ile işlem yapabilirsiniz.

741 kez indirildi
HGS Apk indir Android - indirZip için YORUM YAZIN