Google Maps Haritalar indir

Google Maps Haritalar indir

Google Maps Haritalar indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

Google Maps indir, Google Maps Haritalar dünyanın en çok kullanılan android mobil uygulamalarındandır. Harita konusunda yardım alabileceğiniz en profesyonel uygulamalardan biri olan Google Maps dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Haritanın GSP ve uydu görüntüleri aracılığıyla son derece kusursuz şekilde hazırlandığı ve uygulamanın bu açıdan birçok kişiye yardımcı olduğu dikkat çekmektedir.

Google Maps kullanıcılarından biri olmak son derece kolaydır. Bugün için birçok cihazda kendiliğinden var olan harita uygulaması sizin cihazınızda yoksa bu durumda indirmeniz gerekmektedir. Birkaç dakika içerisinde indirip Google Maps kullananlardan biri olabilirsiniz.

Google Maps İndir

Google Maps indirmek için cep telefonunuzu ya da tabletinizi kullanabilirsiniz. Android işletimli tüm cihazlarda sorunsuz şekilde çalışan uygulama birkaç dakika içerisinde kolaylıkla indirilebilmektedir. İndirmek için mobil uygulama marketini ziyaret edip indir demeniz yeterli olmaktadır. Sonrasında aç diyerek açabilir uygulamaya anında girebilirsiniz.

Açtığınız harita uygulamasında istediğiniz yeri aratabilirsiniz. Sizin için en yakın mesafe ölçülmekte ve zaman dilimi sunulmaktadır. Ulaşım için en iyi yol alternatifini de sunan uygulama hayatı oldukça kolaylaştırmaktadır.

631 kez indirildi
Google Maps Haritalar indir için YORUM YAZIN