Google Kamera Apk indir

Google Kamera Apk indir

Google Kamera Apk indir
Lisans6.2.032
DilTürkçe
Dosya Boyutu142.8 MB
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Android için indirApk indir

Google Kamera Apk indir, Google Kamera, çektiğiniz fotoğrafları ve videoları ücretsiz düzenleyici hızlı Google Camera apk uygulamasıdır. Kaliteli ve diğer fotoğraf ve video çeken editörlerden farklı çekimler sunan Türkçe olarak kullanılabilen kamera uygulamasıdır. Android kullanıcıları için özel olarak tasarlanan kamera uygulamasında fotoğraf ve düzenlemek için çeşitli düzenleyici araçlar yer almaktadır.

Google Kamera Kullanımı

Düşük işletim sistemine sahip android ve tablet kullanıcıları için geliştirilmiş kamera uygulamasıdır. Kolay kullanılabilir sade tasarımı ile fotoğraflara bulanıklı efekti, 360 derece fotoğraf görünümü, HD çözünürlükte panoramik fotoğraf ve video çekimleri ve birçok çekim modları ile ücretsiz kullanımınıza sunuluyor. Google Kamera apk indirip camera içerisinde parmağınızı soldan sağa sürükleyin ve tüm fotoğraf ve video çekim modlarını görün. Video ve fotoğraf çekme ayarlarını istediğiniz gibi ayarlayarak en iyi çekim yapabilmek için özel çekim modlarının bulunduğunu görebilirsiniz.

Ayarlar kısmından ön ve arka kameranın çözünürlüğünü belirleyebilirsiniz. Google Kamera Android için Google Kamera Apk ile Samsung Galaxy S5, Note 5, S7, S8 ve diğer 4K video çekebilme özelliğine sahip android telefonlar için full HD çekimler yapabilirsiniz. Kamera modunda görüş açısı, zaman aralıklı çekim ve yeni video efektleri gibi yepyeni özellikler ile en iyi fotoğraf ve video çekebilme özgürlüğünü elde edebilirsiniz.

682 kez indirildi
Google Kamera Android Apk indir - indirZip için YORUM YAZIN