Gmail indir

Gmail indir

Gmail indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiGoogle
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi4 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indir

Gmail indir, Google Gmail dünya genelinde en çok tercih edilen web tabanlı e-posta uygulamasıdır. Gmail ideal ve güçlü bir e-posta uygulaması istiyorum diyorsanız bu uygulamayı indirip muhakkak cihazınızda yer vermelisiniz.

Geniş depolama alanı, bol ve birbirinden farklı tema seçenekleri, etiketleme seçenekleri ile Gmail kullanıcılarının birçoğu uygulamadan memnundur. Bununla beraber hızlı çalışan ve kolay anlaşılan arayüzü sayesinde uygulamanın binlerce kişiye hitap ettiğini söylemek mümkündür.

Eklenti desteğinin yanında geniş seçenekli menüsü de Gmail kullanımını arttıran unsurlardan bir tanesidir.

Gmail İndir

Gmail indirmek için android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletleri kullanabilirsiniz. Android işletimli cihazlarda tarayıcıları kullanmaktan cihazda işlem yapabilmeye kadar pek çok unsur Gmail üzerinden yapılmaktadır. Anlık mesajlaşma desteğinden düzenlemeye kadar her işi yapabilmek için Gmail apk indirip kullanmak gerekmektedir.

Android cihazlarda depolama alanı genişletmesi, kullanım kolaylığı sunması bu uygulamanın tercih edilirliğini arttırmaktadır. Bu açıdan birçok kişi düzenli olarak Gmail kullananlar arasına girmektedir. Gmail e -posta, cep telefonundan hayatı düzenlemek isteyenlerin favori uygulamaları arasında yer almaktadır.

858 kez indirildi
Gmail indir Android - indirZip için YORUM YAZIN