Fortnite APK indir

Fortnite APK indir

Fortnite APK indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu116 MB
ÜreticiEpic Games
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (116 MB)Android için indirApk indir

Fortnite indir, Epic Games tarafından yayınlanan Fortnite oyunu kısa sürede popüler olmuş, hayranlar kazanmış bir mobil oyundur. Oyunda üç farklı oyun modu mevcuttur ve bu haliyle de ilgi çeker. 2017 yılında yayınlanan oyun farklı platformlarda oynanabildiği için de ilgi çekmiştir. Oyuncu sayısının fazla olmasında platform çeşitliliğinin fazlalığı da etkili olmuş olabilir.

Fortnite Nasıl İndirilir?

Fortnite indirmek için Anroid, iOS, Windows, Mac OS, Playstation ve Nintendo platformlarından birine sahip bir cihazınızın olması yeterli olacaktır. Oyunu mobil cihazınıza indirmek için internet bağlantınızın aktif olması gerektiğini de unutmamalısınız. Fortnite Oyunu ücretsiz olarak cihazınıza uygun uygulama marketinden indirebilirsiniz. Arama bölümüne Fortnite yazdıktan sonra karşınıza çıkan oyun sayfasında indir butonuna basmanız oyunun indirmesini başlatacaktır. İndirme birkaç saniye içinde nadir olarak internet hızınıza göre değişmekle birlikte birkaç dakika sürebilir. İndirme işlemi sonrasında kurulum gerekmeden doğrudan oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Fortnite Nasıl Oynanır?

Fortnite apk oynamak için internet bağlantınızın olması gerekmektedir. Oyun online olarak oynandığı için internet bağlantısız oyuna devam etmeniz olanaksızdır. Hayatta kalmak için savaşacağınız oyunda 100 oyuncuya karşı savaşırsınız ve savaşı kazanabilmek için hazırlığınızı yapmanız gerekiyor. Siperler inşa etmek, gizlenmiş düşmanları bulmak, farklı silahları bulmak, rakipleri bertaraf etmek gerekiyor. Bir tür savaş stratejisi olan oyunda savunma ve saldırma mekanizmalarını ne kadar geliştirirseniz; o kadar başarılı olabilirsiniz. Bu nedenle oyunda sıkı bir çalışma yapmak kazanca giden yoldaki kilit noktalardandır.

https://www.epicgames.com/fortnite/tr/mobile/android/get-started

Fortnite APK Tanıtımı izle

836 kez indirildi
Fortnite Battle Royale APK indir Android - indirZip için YORUM YAZIN