Fizy indir

Fizy indir

Fizy indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu30.0 MB
ÜreticiTurkcell İletişim Hizmetleri A.Ş
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (30.0 MB)Android için indiriOS için indir

Fizy indir, Turkcell Abonesi olanlar için hazırlanmış özel bir uygulamadır. Fizy müzik hayatınızda önemli bir yere sahipse Fizy uygulaması üzerinden dilediğiniz müziği dinleyip indirebilirsiniz. Müzik indirme uygulaması olarak bilinen bu uygulamanın binlerce müzik, sanatçı, albüm içeriğine sahip olduğu bilinmektedir.

Fizy son derece basit bir arayüze sahiptir. Dolayısıyla karmaşık müzik indirme uygulamalarıyla zaman kaybetmek yerine bu uygulama üzerinden sade ve basit şekilde istediğiniz müziği indirebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda radyo kanallarına da ev sahipliği yaptığı için çevrimiçi ya da çevrimdışı müzik dinleme olanağına yer verebilmektedir.

Fizy İndir

Fizy indirmek en fazla 2 dakikanızı alacaktır. Mobil uygulama marketinizde aratıp bulduktan sonra indir demeniz ve arkasında aç diyerek uygulamanın içine girmeniz mümkündür. Kullanıcı adınızla giriş yapacağınız uygulama ilk ay boyunca ücretsiz hizmet vermektedir. 1 aylık deneme sürecinin sonunda devam etmek isterseniz belli bir meblağ ödeyerek uygulamayı kullanmayı sürdürebilirsiniz.

Turkcell abonelerinin internet paketlerini harcamadan müzik dinlemelerine yardımcı olan Fizy apk son derece yararlı ve bir o kadar da faydalı bir uygulamadır.

1139 kez indirildi
Fizy indir Android - indirZip için YORUM YAZIN