First Touch Soccer 2015 indir

First Touch Soccer 2015 indir

First Touch Soccer 2015 indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu6.60
ÜreticiFirst Touch
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (6.60)Apk indir

First Touch Soccer 2015 indir, Klasik futbol oyunlarından sıkılanlar için First Touch Soccer 2015 oyunu en ideal oyunlardan bir tanesi olabilir. Çok başarılı ve bir o kadar da keyifli olan oyunda, şut atma aşamalarından sıkılanlar için gerçek bir futbol macerası bulunmakta. Üstelik sizi bekleyen gerçek bir yapay zekâ olduğu için rakip takımınızın da çok basit bir takım olmadığını bilmeniz gerekiyor.

Futbol oyunlarına farklı bir bakış açısı getiren oyunda tamamıyla kendinizi geliştirebilmeniz mümkün. İstediğiniz an istediğiniz şekilde oynayabildiğiniz oyunda sıkılmadan vakit geçirebileceğinizden emin olabilirsiniz.

First Touch Soccer 2015 İndir

First Touch Soccer 2015 oyunu, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler için ayarlanmış bir oyundur. Akıllı cihazlarınıza birkaç dakika indirebileceğiniz oyunu, mobil uygulama mağazanızda kolaylıkla bulabilirsiniz. Birkaç dakikada giriş yaptıktan sonra oyun için sağlam bir takım çıkarabilirsiniz. Bu noktada bilmeniz gereken en önemli unsur oyunun içeriği ve amacıdır. Sonrasında kolaylıkla başarılı olabilmeniz mümkündür.

First Touch Soccer 2015 Özellikler

First Touch Soccer 2015 apk, karşılıklı mücadele temeline oturan bir oyundur. Gol atma sevinçlerinden, oynama tarzına kadar oldukça profesyonel bir hazırlanışı olan oyunun son derece etkileyici bir sistemi vardır. Bu nedenle oynarken eski ya da sıradan bir oyunda değil, yeni ve modern bir oyunda olduğunuzu hissedebilirsiniz. First Touch Soccer 2015 oyunu hem grafik hem de ses olarak en başarılı futbol oyunları arasında yer almaktadır.

757 kez indirildi
First Touch Soccer 2015 APK indir - indirZip için YORUM YAZIN