Firefox indir

Firefox indir

Firefox indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu51.10 MB
ÜreticiFirefox
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce

Firefox Mozilla indir, yeni nesil tarayıcılara ihtiyaç duyanlar için oldukça popüler uygulamalardan bir tanesidir. Başlangıçta yalnızca laptop ya da masaüstü bilgisayarlar için hazırlanmış olan Firefox daha sonra geliştirilerek cep telefonlarına da uyumlu hale getirilmiştir. Bu sayede cep telefonunuzu yanınızda taşıdığınız her an güzel bir tarayıcıda dilediğiniz her şeyi yapabilecek kadar iyi sonuçlar alabilirsiniz.

Cihazınızda sahip olduğunuz tarayıcıdan memnun değilseniz iyi bir tarayıcı uygulaması indirmeniz gerekir. Birçok kişinin kullandığı Android tarayıcı uygulaması olarak Firefox önerilenler arasında yerini almaktadır.

Firefox İndir

Firefox uygulamasını cep telefonunuza indirebilmek için yapmanız gereken ilk iş mobil marketinizi ziyaret etmektir. Mobil marketinizde kolaylıkla bulabileceğiniz bu uygulamayı birkaç dakika içinde cihaza indirebilirsiniz. Sonrasında aç diyerek anında giriş sağlarsınız. Ana ekranda kısa yolunu da kendiliğinden hazırlayan uygulama sonrasında rahatça kullanılabilmektedir.

Android işletim sistemine sahip cep telefonları için hazırlanmış olan bu uygulamayı aynı zamanda tabletlerinizde de sorunsuz şekilde kullanabileceğinizden emin olmalısınız.

Firefox Özellikler

Firefox Mozilla her yeni sürümde yeni adımlar atan, sürekli güncellenen bir programdır. Bu nedenle aradığınız pek çok şeyi bulabileceğinizden emin olarak Firefox uygulamasını cep telefonlarınıza indirmelisiniz.

Firefox android uygulamasının tema desteğinin bulunması, performans iyileştirmeye odaklanması, yeni dillere destek hizmet vermesi geliştirilen özellikleri arasındadır. Bunların dışında güvenli gezinti seçeneği sunmakta, yeni birkaç font beklemekte ve arayüz konusunda her güncellemede yenilenmektedir.

Yeni ve kullanışlı arayüzü, flash desteği ve daha pek çok özelliği ile bu tarayıcının özelliklerinin sayısı her geçen gün artmaktadır.

741 kez indirildi
Firefox Mozilla Android (Apk) Tarayıcı indir için YORUM YAZIN