FIFA 19 Mobile indir

FIFA 19 Mobile indir

FIFA 19 Mobile indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu60.00 MB
ÜreticiELECTRONIC ARTS
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (60.00 MB)Android için indir

FIFA 19 Mobile indir, Futbolseverlerin dört gözle beklediği FIFA 19, yılın en çok oynanan oyunlarından biri olmaya hazır. FIFA 19 Mobile EA Sports tarafından hazırlanan oyunda özellikle son yapılan destekleyici gelişmeler inanılmaz derecede etkileyici, serinin eski versiyonlarına kıyasla oldukça modernleşen oyun aynı zamanda bazı detaylarla çok gelişmiş görünmekte. Grafiksel başarıların ciddi anlamda arttığı oyunda bir öncekine kıyasla eklemeler de dikkat çekmekte.

FIFA 19 Mobile İndir

FIFA 19 android oyun programını bilgisayarınıza indirebilmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek yok. Kısa süre içerisinde inen ve basitçe yüklenen oyunu hatasız şekilde birkaç dakikada yükleyebilirsiniz. Çok fazla zaman harcamadan kurulan oyun hemen kurulmaktadır. Bilgisayarda hatırı sayılır derecede yer alsa da bilgisayar hızına bağlı olarak gerçekten başarılı şekilde hızlanmaktadır. Bu konuda FIFA 19 Mobile serinin en iyisi unvanını alabilecek kapasitede bir oyundur.

FIFA 19 Özellikler

PES’in 2013 yılından sonra eski havasının kalmamış olması gözleri tekrar FIFA serisine diktir. Son oyun FIFA 19 ise son dönemlerin en gösterişli oyunları arasında yerini alıyor. Oyunun Avrupa Ligi’nden Şampiyonlar Ligi’ne kadar birçok içeriğe sahip olması, oyuncuların Şampiyonlar Ligi’ne doyacağını ortaya koyuyor.

Çok daha keskin bir oynanışa sahip olan FIFA 19 serinin önceki oyunlarından farklı olarak daha profesyonel şekilde oynanmaktadır. Bu özelliği son derece gösterişli ve oldukça keyif vericidir. FIFA oynamayı seven herkes oyun programında istediğini kolayca bulacaktır.

1628 kez indirildi
FIFA 19 Mobile indir için YORUM YAZIN