FIFA 15 Ultimate Team apk indir

FIFA 15 Ultimate Team apk indir

FIFA 15 Ultimate Team apk indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu1.4 GB
ÜreticiElectronic Arts
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi5 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.4 GB)Apk indir

FIFA 15 Ultimate Team apk indir, Android mobil cihazlarda yılların eskitemediği Fifa 2015 futbol oyununu oynakam istemezmisniz? Futbolsuz bir hayat düşünemiyorum diyenlerin favori oyunlarından biri olarak son derece profesyonel bir oyundur. Oldukça kaliteli şekilde hazırlanmış olan oyunun başlangıç için yalnızca Kanada’da çıkması birçok kişinin dikkatini çekmiş ancak daha sonra dünya genelinde yayınlamıştır. İlk izlenimleri aldıktan sonra dünyaya açılan oyun aslında FIFA’nın android ile imtihanı olarak da isimlendirilebilir çünkü henüz çözülememiş birkaç sorun doğduğu gözden kaçmıyor.

FIFA 15 Ultimate Team Android İndir

FIFA 15 Ultimate Team,  futbol dünyasına yeni bir soluk getirmiş en çok beklenen oyunlardan bir tanesidir. Bugün FIFA 15’i indirip oynamaya başlayan hemen herkesin beklentilerinin çok daha üzerinde profesyonel bir oyun aldığını söylemek mümkündür. Beklentilerinizi karşılayan bu oyunu uzun süreli oynayabilmek için cihazınızın iyi bir durumda olması önemlidir çünkü oyun, hatırı sayılır derecede yer kaplamaktadır.

FIFA 15 Ultimate Team APK Özellikler

FIFA 15 Ultimate Team oyunu, android işletim sistemine sahip cep telefonları ile uyumlu çalışmaktadır. Cihazların dokunmatik sistemlerine son derece uyumlu olan oyunda özellikle hareket donanımı bir hayli yüksektir. Dolayısıyla isteyen herkes birkaç dakika içinde manevraları çözebilmektedir.

Grafiksel donanım bakımından da beklenenin çok üzerinde olan oyun ses efektleri, müzik sistemi ve seçimi konusunda istediğiniz keyfi elde etmenize yardımcı olacaktır. Bu konuda birçok futbol oyunundan daha iyi olduğunu söylemek mümkün denebilir. 

785 kez indirildi
FIFA 15 Ultimate Team APK indir - indirZip için YORUM YAZIN