Facebook Lite (APK) indir

Facebook Lite (APK) indir

Facebook Lite (APK) indir
LisansÜcretsiz
Dilingilizce
Dosya Boyutu1.10 MB
ÜreticiFacebook Uygulamaları
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (1.10 MB)Android için indirApk indir

Facebook Mobil Hızlı Apk Uygulaması

Facebook Lite (APK) mobil indir, düşük cem mobil cihazlarda rahat bir şekilde çaslışması için tasalanmış ücretsiz facebook lite mobil uygulamasıdır. Milyonlarca kişi tarafından kullanılan Facebook’un resmi uygulamalarından bir tanesidir. Oldukça kapsamlı bir içeriğe sahip olan uygulamanın temel amacı internet paketinizi daha az kullanmanıza yardımcı olmaktadır. Ne kadar az kullansanız da Facebook keyfinizden kesinti yapmamak amacıyla hazırlanmış bir uygulamadır.  Mobil veri uygulamasını bilen binlerce kişi kullandığı andan itibaren paketini çok daha kolay kontrol edebildiğinin altını çizmektedir.

Facebook kullanıcılarına tamamıyla ücretsiz şekilde sunulan Facebook Lite (APK), yapılacak herhangi bir kayıt durumunda da ücret talep etmemektedir. Size düşen yalnızca mobil veri uygulamasını cihazınıza yüklemektir.

Facebook Lite (APK) Özellikleri

Facebook Lite (APK) android mobil uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletler ile uyumlu çalışmaktadır. Uygulamayı kusursuz şekilde kullanabilmek için yapabileceğiniz tek şey birkaç dakikada indirmektir. Sonrasında üye adınız ve şifreniz ile giriş yapabilir, dilediğiniz gibi kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Cep telefonundan Facebook’a girenlerin daha uzun süre geçirebilmelerini amaçlayan mobil uygulama oldukça faydalıdır. Mobil verinizde şiddetli bir azalma olmadan daha hızlı Facebook giriş yapmanıza yardımcı olmaktadır.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.facebook.lite&rdid=com.facebook.lite&referrer=utm_source=indirzip.com&rdot=1&feature=md

1682 kez indirildi
Facebook Lite Android (APK) indir - indirZip için YORUM YAZIN