Elifin Düşleri indir

Elifin Düşleri indir

Elifin Düşleri indir
LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu37.00 MB
ÜreticiTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi7 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir (37.00 MB)Android için indir

Elifin Düşleri indir, Elifin Düşleri Android izleme uygulaması aslen ulusal bir kanalımız olan TRT Çocuk’da yayınlanan bir çizgi filmden esinlenerek oluşturulmuş, daha sonra da kısa sürede oldukça popüler olarak mobil uygulama haline getirilmiş ve pek çok ebeveyn tarafından çocukları için indirilmiştir.

Elifin Düşleri Android Uygulaması Trt Çocuk

Elifin Düşleri Android uygulaması sayesinde küçük çocuklar bir yandan çeşitli yiyeceklerin besin değerlerini öğrenirken bir yandan da sağlıklı besinlerin neler olduğunu keşfetme imkânı bulabilmektedir. TRT kanalında yayınlanan ve sonrasında mobil uygulamalar arasına giren Elifin Düşleri uygulaması ile küçük çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırabilme konusunda önemli adımlar atılabilmektedir. Oldukça renkli ve kullanımı kolay bir ara yüze sahip olan Elifin Düşleri uygulaması bu yönü ile tam bir çocuk oyunu uygulaması olarak nitelendirilebilmektedir.

Elifin Düşleri Uygulaması Ücretli midir?

Elifin Düşleri uygulaması çocuklar için tasarlanmıştır ve uygulamanın indirilmesi karşılığında kullanıcılardan hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Uygulama 6 yaş ve üzeri çocukların zihinsel gelişimi için oldukça faydalıdır.

Elifin Düşleri Uygulaması Nasıl Oynanmaktadır?

Elifin Düşleri adlı uygulamada oyun içerisindeki karakterin dedesinin marketinde çalışılarak farklı sebze ya da meyvelerin müşterilere satışı yapılmaktadır. Müşterilerin meyve ve sebze taleplerini zamanında ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek ise uygulamanın temel amaçlarından birisidir. Sebzelerin ya da meyvelerin satışlarının yapıldığı esnada ise içerdikleri besin değerleri ile vitamin ve mineral ölçüleri de öğrenilmektedir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.trtcocuk.elifindusleri&hl=tr&gl=US

1523 kez indirildi
Elifin Düşleri Çizgi Flim Oyunu indir -indirZip için YORUM YAZIN