Elifin Düşleri Android indir

Elifin Düşleri Android indir

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya BoyutuCihazlara Göre Değişiyor
ÜreticiTürkiye Radyo ve Televizyon Kurumu
İşletim SistemiAndroid 4.0.3 ve üzeri
Eklenme Tarihi1 sene önce
Kırık link bildir Yorum Yaz
Hemen indir
indir
124 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(Henüz puan verilmemiş)
Loading...

Elifin Düşleri Android uygulaması aslen ulusal bir kanalımız olan TRT Çocuk’da yayınlanan bir çizgi filmden esinlenerek oluşturulmuş, daha sonra da kısa sürede oldukça popüler olarak mobil uygulama haline getirilmiş ve pek çok ebeveyn tarafından çocukları için indirilmiştir.

Elifin Düşleri Android Uygulaması Trt Çocuk

Elifin Düşleri Android uygulaması sayesinde küçük çocuklar bir yandan çeşitli yiyeceklerin besin değerlerini öğrenirken bir yandan da sağlıklı besinlerin neler olduğunu keşfetme imkânı bulabilmektedir. TRT kanalında yayınlanan ve sonrasında mobil uygulamalar arasına giren Elifin Düşleri uygulaması ile küçük çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazandırabilme konusunda önemli adımlar atılabilmektedir. Oldukça renkli ve kullanımı kolay bir ara yüze sahip olan Elifin Düşleri uygulaması bu yönü ile tam bir çocuk oyunu uygulaması olarak nitelendirilebilmektedir.

Elifin Düşleri Uygulaması Ücretli midir?

Elifin Düşleri uygulaması çocuklar için tasarlanmıştır ve uygulamanın indirilmesi karşılığında kullanıcılardan hiçbir şekilde ücret talep edilmemektedir. Uygulama 6 yaş ve üzeri çocukların zihinsel gelişimi için oldukça faydalıdır.

Elifin Düşleri Uygulaması Nasıl Oynanmaktadır?

Elifin Düşleri adlı uygulamada oyun içerisindeki karakterin dedesinin marketinde çalışılarak farklı sebze ya da meyvelerin müşterilere satışı yapılmaktadır. Müşterilerin meyve ve sebze taleplerini zamanında ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek ise uygulamanın temel amaçlarından birisidir. Sebzelerin ya da meyvelerin satışlarının yapıldığı esnada ise içerdikleri besin değerleri ile vitamin ve mineral ölçüleri de öğrenilmektedir.

124 kez indirildi
Elifin Düşleri Android indir için YORUM YAZIN