El Feneri indir

El Feneri indir

El Feneri indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiONE App Essentials.
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Android için indir

Android Mobi Telefonlar için El Feneri Uygulaması

El Feneri indir, mobil android uygulaması bugün binlerce kişi tarafından kullanılan kapsamlı uygulamalardan biridir. Akıllı telefonlar için el feneri uygulaması hem hayatı kolaylaştırmak hem de cihazların foksiyonel özelliklerini değerlendirebilmek amacıyla El Feneri uygulamasını kullanabilmeniz mümkün olmaktadır. Uygulamanın özellikle karanlık bir ortamda ışığa ihtiyaç duyulduğunda kullanıldığı görülmektedir. Dolayısıyla ekstra bir el feneri taşımanız gerekirse bu uygulama ile bu ihtiyacınız karşılanmış olacaktır.

Birçok cep telefonunda veyahut teknolojik cihazda el feneri kendiliğinden var olmaktadır. Ne var ki cihazın kendinde var olan el feneri, aydınlatma sağlama açısından yetersiz olabilmektedir. Bu gibi bir durumda ekstra aydınlatma sağlayan bir android aydınlatma uygulaması işinizi kolaylaştıracaktır.

El Feneri Özellikleri

Bir aydınlatma uygulaması olarak El Feneri uygulaması pek çok kişiye hitap etmektedir. Son derece basit bir sistemi olduğu için uygulamayı kolayca kullanabilmek mümkündür. Bunun için yapmanız gereken tek şey önce indirmek daha sonra on ya da off kısmına dokunmaktadır. El feneri uygulaması yalnızca açık kapalı olan kısımlara dokunmanız ışığın işlevini tamamlamasını sağlayacaktır.

Android mobil işletim sistemine sahip cep telefonları ya da tabletlerde bu uygulamayı kullanabilmeniz mümkündür.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.peacock.flashlight&hl=tr&gl=US

2400 kez indirildi
El Feneri indir için YORUM YAZIN