E-Devlet Kapısı indir

E-Devlet Kapısı indir

E-Devlet Kapısı indir
Lisans
DilTürkçe
Dosya Boyutu
ÜreticiT.C. Ulaştırma
İşletim SistemiAndroid
Eklenme Tarihi6 sene önce
Yorum Yaz Hemen indir ()Android için indiriOS için indir

E-Devlet Kapısı Giriş Kıurumsal İşler

E-Devlet Kapısı indir, Türkiye’de bugün en çok kullanılan mobil android uygulamaların başında gelmektedir. E-Devlet Kapısı birçok işlemi oturduğunuz yerden hızlı şekilde tamamlamanızı sağlayan bu uygulama sayesinde istediğiniz konforu ayağınıza getirmiş olursunuz.

Hastane randevularından daha önce çıkmış tahlil sonuçlarınıza, trafik ceza sorgulamasından sınav sonuçlarınıza kadar her detayı e-devlet uygulaması ile elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey uygulamayı indirmek ve giriş yapmaktır. E-devlet uygulamasına giriş yapabilmek için şifrenizin olması gerekmektedir. Size özel şifreyi alabilmek için PTT şubelerine gitmeniz istenmektedir. Şubeden zarf içinde şifre alıp sonrasında giriş yapmanız en fazla birkaç dakikanızı alacaktır.

E-Devlet Kapısı Özellikleri

E-Devlet Kapısı android uygulaması, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlere indirilebilmektedir. İki cihaz için de uyumlu şekilde çalışan uygulama oldukça pratik bir arayüze sahiptir. Kullanımı kolay olduğu gibi her yaştan kullanıcı da basitçe çözebilmektedir.

E-devlet uygulaması olarak da tanımlanan E-Devlet Kapısı; aile hekimini öğrenme, hizmet dökümü alma gibi amaçlarla da kullanılabilmektedir. Bu bakımdan pek çok kişi için öncelikli uygulamalar arasında yer almaktadır.

E-devlet uygulaması ile Yapılan  İşlemler

E- devlet Askerlik
E-devlet Miras Sorgulama işlemleri
E-devlet Tapu işlemleri
E- devlet ikametgah
E-devlet Sgk – Öğrenci işleri – Diploma -Nufüs Kayıt örneği gibi bir çok işlemlerinizi e devlet kapısına giriş yaparak öğrenebilirsiniz.

https://giris.turkiye.gov.tr/Giris/

2684 kez indirildi

E-Devlet Kapısı indir Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. moldova türkçe çeviri dedi ki:

    ingilizce yeminli tercüman

  2. Anonim dedi ki:

    jnmojnklmmölşç

E-Devlet Kapısı indir - E devlet Uygulaması için YORUM YAZIN